You are here

Home

technologia

Żarówki LED lepsze od świetlówek energooszczędnych

Diody LED
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Światło diodowe ma ogromnie wielofunkcyjne przeznaczenia. Oświetlenie oparte na technologii powoli opanowuje rynek. Nawet ogólnoświatowe potęgi przyznają, że za 10-15 lat diody LED będą z obecnych 5% wynosiły 95% obrotu w branży oświetleniowej.

Cudownej jakości żarówki LED mr11 - kapitalne do oświetlenia ulicznego nawet w kłopotliwych warunkach

halogen led
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Firmy oświetleniowe oferują rozliczne żarówki LED przeznaczone do wielu typów lamp oświetleniowych. Przykładowo do oświetlenia ulicznego naturalnie doskonałe okażą się żarówki led mr 11. Oświetlenie LED wybornie nadaje się do lamp ulicznych, bo jest bardzo efektywne i jasne, żarówki te doskonale nadają się do oświetlania parkingów, ulic, skrzyżowań albo też autostrad z wysokiej odległości, wskutek tego świetnie sprawdzają się także na osiedlach, w parkach, w centrum miasta, ponadto żarówki led mr11 nadają się do lamp ulicznych znajdujących się także w ogrodach czy też na ulicach wielopasmowych.

Jaki rodzaj oświetlenia warto zainstalować w swoim domu?

lampa ledowa
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że oświetlenie stanowi podstawową część naszego mieszkania. Funkcjonowanie w otaczających nas okolicznościach bez jego wykorzystania byłoby bowiem niemożliwe. Oprócz niewątpliwie swojej użytecznej funkcji, w wielu przypadkach odpowiednio dopasowane oświetlenie jest też w stanie wywrzeć wpływ na stworzenie interesujących walorów wizualnych. Z uwagi na taki stan spraw wykonujemy wszelakie wysiłki, aby cieszyć się stosownie dobranym systemem oświetlenia w miejscu naszego zamieszkania.

Oświetlenie led

oświetlenie led
Author: Omar Bárcena
Source: http://www.flickr.com
Ledowe oświetlenie stało się hitem wśród klientów dawno. Generuje znaczne oszczędności, o jakich wiele osób mogłoby kiedyś nawet nie pomyśleć. Technologia LED jest więc absolutnie dominująca i jest to odpowiednio uargumentowane. Tradycyjne żarówki nie spełniają już wszystkich obowiązujących norm, przez co stają się mniej użyteczne. Do wykonania rozwiązania takiego jak świetlówki led stosuje się nową technologię, co pozwala na tworzenie sporej liczby modeli przy zachowaniu kosztów produkcji. Szeroki asortyment w sklepach gwarantuje prędkie znalezienie wymaganej przez nas świetlówki czy żarówki, których ceny ciągle spadają.

Źródła światła standardowe i nowoczesne

żyrandol oświetlający salon
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Rodzaj światła jest bardzo znaczący w każdym pomieszczeniu. Nie do każdej czynności i zadania wystarcza bowiem światło słońca. Najgorsza sytuacja w tym względzie jest w okresie zimowym, kiedy bardzo wcześnie robi się ciemno i należy wówczas stosować sztuczne oświetlenie. Jest w sumie dużo wnętrz, które w ogóle nie posiadają dostępu do naturalnego światła. Są to w szczególności pomieszczenia położone w podziemiu.

Dobre pomysły na przyozdobienie ścian w pomieszczeniach

obraz
Author: Coram Polska
Source: Coram Polska
Mówi się, iż mieszkanie bez obrazów jest niczym cudnej urody twarz bez oczu. Trafna to metafora, gdyż to obrazy stawiają kropkę nad „i” w naszych wnętrzach . Jeden obraz, chwila zastania nad miejscem na ścianie i nie poznajemy własnego salonu. W ramy oprawić możemy wszystko. Zdjęcia, rysunki dzieci, pamiątki z podróży, lub własnoręcznie stworzone kolaże. Nie zapominajmy o jednym, aby charakter elementu współgrał zresztą pomieszczenia i odzwierciedlał temperament właściciela.