You are here

Home

t-shirty

Moda męska. Co powinni nosić eleganccy mężczyźni?

Specjalna kolekcja męskich T-shirtów
Author: CROPP
Source: CROPP
Moda dla panów jest nieco inna aniżeli ta, która towarzyszy kobietom. W tym przypadku nie ma mowy o wielu dodatkach, które mają wpłynąć na bardziej efektywny wygląd. W tym przypadku liczy się w szczególności duża prostota, jak również poczucie stylu.

Odpowiedni ubiór jest nadzwyczaj ważny

Uważaj na wakacyjne menu
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
Ludzie przeważnie potrzebują tylko paru sekund, by dokonać oceny innych osób, aby przyczepić im etykietę na temat tego kim są, jacy są i czy w ogóle warto nawiązywać z nimi znajomość. Dlatego właśnie tak ważne jest to, żeby nasz ubiór zawsze był idealny, gdyż w znacznej mierze to właśnie on oddziałuje na to, w jaki sposób oceniają nas kolejni i czy w ogóle będą pragnęli zawierać z nami lepsze kontakty. Nie muszą to być kosztowne ubrania, ale najistotniejsze jest to, żeby właściwie na nas leżały i by okazały się czyste.

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie w trakcie wypadu w góry?

Moda
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Chociaż w sumie można powiedzieć, że wypoczynek w górach, choćby w Tatrach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to zwłaszcza panie nierzadko do własnej torby pakują oprócz różnego rodzaju sprzętu narciarskiego, również wiele gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić - dzisiaj trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. A poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować bogate życie towarzyskie, a więc po zimowych szaleństwach znaczna większość turystów szuka rozrywek.