You are here

Home

kompozycja

Jakie metody można zastosować, by uatrakcyjnić wnętrze?

kwiaty
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Nie da się skryć faktu, że każdy z nas potrzebuje atrakcyjnie zaprojektować swoją przestrzeń domową. W tym celu stosujemy niejednokrotnie wyjątkowo intrygujące pomysły, dzięki którym nasz dom zyskuje dużo atutów na swoim wyglądzie. Okazuje się bowiem, że wyraźnie najbardziej popularną metodą upiększania naszych domostw jest wykorzystanie intrygujących kompozycjikwiatowych.

Czy trzeba decydować się na oświetlenie ledowe

żarówka ledowa
Author: theilr
Source: http://www.flickr.com
kiedy zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie odpowiednie do Twojego domu, warto przede wszystkim zastanowić się nad faktem, czy tego typu oświetlenie jest Ci potrzebne. Prawda jest bowiem taka, że dzisiaj oświetlenie LED to nadal dość drogi sposób oświetlania domu.

Z jakich powodów i w jaki sposób poprawiamy sobie image

Cienie do powiek
Source: tigerandbear.pl
Niemal każda kobieta potrafi wskazać swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Podobno najlepiej jest zawsze być kojarzoną z tym samym bukietem zapachowym i rzeczywiście wiele z nas przywiązuje się do właśnie swoich flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla znacznej grupy ponadczasowy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym nie zapominać.

Nowoczesne meble - wygoda i ciekawe wzornictwo

meble
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie mieszkania to nie lada gratka. Czasem słyszy się nawet, że to najprostszy test cierpliwości i wytrwałości. Jak się za to zabrać? na początku musimy podjąć ważną decyzję - w jakim stylu pragniemy swoje wnętrza urządzić. Czy wolimy klasyczne meble, czy może rustykalne, czy na przykład bardzo popularne ostatnio nowoczesne i designerskie meble.

Bądź swoim prywatnym projektantem czyli sztuka hand-made.

Blogerki pokochały biżuterię diva
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska
Każda z nas niezależnie od okazji marzy o tym, aby wyglądać atrakcyjnie i przede wszystkim oryginalnie. Nie każda pani może sobie także pozwolić na kreację od znanego projektanta czy stylisty. Co zrobić, aby wyglądać pięknie i niepowtarzalnie małym nakładem finansowym?

Wspaniale ułożone kwiaty mają szansę nas zadziwić

bukiet
Author: Weselni Paparazzi
Source: abcslubu.pl
Kwiaty same w sobie są piękne, ale jeśli są dobrze ze sobą połączone, a do tego jeszcze dopasowane będą różnego typu ozdoby, to możemy stać się przekonani, że zachwycą każdego oraz co więcej, z pewnością będą się nadawały na każdą okazję. Dlatego właśnie pracownia florystyczna przykłada wielkich sił, aby co chwilę wymyślać coś nowego. Co więcej, to właśnie osoby tam pracujące najwspanialej zaznaczą, co możemy ze sobą łączyć, a co się z tym wiąże, kiedy samodzielni nie posiadamy wiedzy, jakie kwiaty do siebie dopasować, tak by nasz bukiet przedstawiał się na pewno niesamowicie, to bez wątpienia oni nam tu będą służyli swoją radą oraz pomocą.

Fototapeta ścienna , która ozdobi dowolne pomieszczenie

fototapeta - krajobraz
Author: Kevin Law
Source: http://www.flickr.com
Wyposażanie wnętrza pomieszczenia fototapetą to interesujący sposób na stworzenie we wnętrzu sympatycznej atmosfery. Dekoratorzy wnętrz mają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o projekt, gabaryty czy jakość tapet. W zależności od predyspozycji salony i sale będą zdobić fototapety z dynamicznymi ujęciami postaci, krajobrazów, czy fotografii w trójwymiarze.