You are here

Home

farby

A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby przeobrazić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?

Dekoracje pomieszczeń

Author: JeremyGeorge
O charakterze danego wnętrza decydują nie tylko zastosowane elementy konstrukcyjne, ale również wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne. Oferta pod tym względem ciągle się zwiększa, a same części ozdobne ulegają modzie. Ozdabiać można generalnie każdą cześć miejsca zamieszkania. Wybór dotyczy barw, stylów, form. Coraz więcej ludzi decyduje się na wykończenie miejsca zamieszkania w stylu nowoczesnym, minimalistycznym.

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Nota-bene
Source: www.nota-bene.com.pl/
Lato to idealny czas na remont mieszkania czy domu. Jest gorąco, zatem wszelkiego rodzaju farby czy gładzie szybko wysychają, dni są długie, więc można pracować spokojnie do 22, poza tym łatwo możemy wziąć urlop by nadzorować ekipę. Jedną z niezwykle ważnych spraw, jaką musimy przemyśleć i zaplanować, kiedy robimy remont jest oświetlenie.

Dekorowanie ścian

Mona Lisa
Author: Neil Turner
Source: http://www.flickr.com
Dekorowanie mieszkania to nie tylko duża i kosztowna inwestycja, której musimy poświęcić dużo pracy oraz zaangażowania, ale także niezwykle interesujące zajęcie. Dużo ludzi swoją przygodę z zawodowym dekoratorstwem rozpoczęło właśnie od projektów na własny użytek. Urządzanie wnętrz wymaga od nas nie tylko konkretnej wiedzy, ale również kreatywnego myślenia oraz artystycznej duszy. To także część psychologicznej analizy, gdyż dowolne wnętrze powinno zostać dobrane do charakteru właściciela.