You are here

Home

lustra

Najmodniejsze produkty szklane

lustro
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Materiałami, które chyba najbardziej kojarzą się z nowoczesnym stylem i konstrukcjami są metal i szkło. Szkło, pomimo że produkowane i używane jest od bardzo długiego czasu, na dzień dzisiejszy ma całkowicie nowe zastosowania. Można je spotkać już nie tylko w ramach okiennych czy drzwiach. Używane jest przykładowo na dużą skalę do konstruowania obiektów.

Stosowanie oświetlenia w mieszkaniu

lampy sufitowe
Author: Marta Diarra
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie to wizytówka domu. Dlatego pożądane byłoby podkreślić światłem jego temperament i zaakcentować aranżację wnętrza. Nie wystarczy jedno środkowe oświetlenie sufitowe, wskazane jest pokusić się o więcej luksusową kombinację światła.

Modyfikujemy wystrój wnętrza przy pomocy oświetlenia

Author: Optiflame
Wytwórcy licznych produktów wykształcili w nas poczucie tego, że trendy ulegają zmianie i co jakiś czas powinniśmy wymienić naszą odzież, obuwie czy dodatki. Dodatkowo postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego coraz częściej. Na podobnej zasadzie przychodzą i odchodzą różne trendy w urządzaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku garderoby czy obuwia. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że nasze stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo regularnie jak radio? Jak właściwie dobrać lampy do domu?

Lustra jako wyjątkowy element salonu

Dekorowanie swojego domu jest dość dużym wyzwaniem. Aktualnie dużo osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na praktyczność zastosowanych rozwiązań, ale także na ich atrakcyjność wizualną.