You are here

Home

domu

Na basen także możemy zabrać zegarek

zegarki wodoodporne
Author: Emran Kassim
Source: http://www.flickr.com
Głównie jeżeli idziemy na plażę i mamy zamiar popływać w morzu lub w jeziorze, to zegarek pozostawiamy w domu, lub chowamy go do siatki już po dojściu na miejsce. A przecież możemy kupić taki zegarek, który ciągle będziemy mieli szansę mieć na ręce i któremu w żaden sposób nie zaszkodzi ani piasek, ani nawet woda.

Designerskie kinkiety

Lampy Princess z kolekcji Disney
Author: Nowodvorski Lighting
Source: Nowodvorski Lighting
Różnego rodzaju urządzenia oświetleniowe pojawiają się aktualnie w bardzo szerokiej ofercie. W zdecydowanej większości są to urządzenia na prąd, jako że aktualnie jest to najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

W jaki sposób urządzić stylowo wnętrze bez ryzyka, że będzie ono wyglądać śmiesznie i być mało praktyczne.

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Urządzenie domu nie jest wbrew obiegowym opiniom bardzo proste. I nie będzie tu chodzić tu bynajmniej o konieczność znania co najmniej podstawowych zasad ergonomii, bo z takimi wyzwaniami będą się mierzyć z powodzeniem fachowcy zatrudnieni do projektowania zabudowy kuchni czy salonu.

Oświetlenie w pokoju dla dziecka

ciekawy żyrandol
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiamy się nad kupnem kinkietu do pokoju dziecięcego raczej zastanawiamy się nad czymś klasycznym. Nie wyobrażamy sobie nawet, jakie są możliwości w tym aspekcie. Jeśli chodzi o kinkiety dla dzieci możemy naprawdę zaszaleć.

Schody w mieszkaniu

designerskie schody
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Schody są bardzo istotnym elementem w każdym domu. Za ich pomocą możliwe jest wykonywanie tak z pozoru banalnej czynności, jaką jest dostawanie się na wyższy poziom. W rzeczywistości schody charakteryzują się stosunkowo skomplikowaną konstrukcją, gdzie wszelkie części muszą być we właściwy sposób wytworzone i pasujące do siebie. Producent schodów sprzedając je podejmuje odpowiedzialność za osoby, które będą ich używać. Generalnie schody wewnętrzne zwykle występują w zabudowie jednorodzinnej lub szeregowej. Zdarzają się jednak przypadki mieszkań o kilku poziomach, w których również istnieje konieczność zamontowania schodów. Ich rodzajów jest właściwie tyle ilu klientów, czyli bardzo wiele. Odmiany schodów z kolei można wymienić ze względu na wiele rozmaitych kryteriów.

Jak efektywnie oświetlić mieszkanie

Zwisy z kolekcji Flores firmy Technolux
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
W jaki sposób efektywnie oświetlić mieszkanie, by spełniało funkcję praktyczną, a przy tym wyrafinowanie podkreślało pomieszczenia? Podpowiadamy.
Specjalnej troski wymaga salon. Na tej przestrzeni toczy się życie rodzinne, odpoczywamy, przyjmujemy gości.

Budowanie swojego domu

Oświetlenie w stylu kolonialnym, kolekcje: Ribbon i Spring
Author: Nowodvorski Lighting
Source: Nowodvorski Lighting
Budowa własnego domu to nie lada wyzwanie – wie o tym doskonale każdy, kto kiedykolwiek podjął się takiego wyzwania. Nie mniej istotne jest również wykończenie gotowego już budynku – w końcu od tego zależy, czy fajnie będzie się mieszkało w takim domu.