You are here

Home

mieszkaniu

Oświetlenie w pokoju dla dziecka

ciekawy żyrandol
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiamy się nad kupnem kinkietu do pokoju dziecięcego raczej zastanawiamy się nad czymś klasycznym. Nie wyobrażamy sobie nawet, jakie są możliwości w tym aspekcie. Jeśli chodzi o kinkiety dla dzieci możemy naprawdę zaszaleć.

Najlepiej jak w domu panuje jeden styl

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Dzisiaj bardzo popularne jest urządzanie domu w jednym stylu, tak aby wszystko do siebie pasowało i żeby było widać, iż mieszkańcy mieli na nie jakiś pomysł, iż to nie jest zbitek zlepek różnych możliwości, a rzetelnie przeanalizowana aranżacja.

Jak urządzić wnętrza?

urządzony salon
Author: Jeffrey Kontur
Source: http://www.flickr.com
Każdy myśli o przytulnym, elegancko urządzonym mieszkaniu czy domu. Lecz umeblowanie wnętrza domu w taki sposób, żeby stało się ono eleganckie, stylowe, a przede wszystkim funkcjonalne, wcale nie jest łatwą sprawą. Oczywiście będzie sporo osób, które bardzo dobrze dadzą sobie z tym radę, można nawet powiedzieć, że takie sprawy są ich zamiłowaniem. Takie osoby z zainteresowaniem będą szukać inspiracji i natchnienia w najróżniejszych portalach i serwisach tematycznych, chętnie zwiedzą wszystkie znalezione wystawy i ekspozycje, a efekt ich starań spowoduje uczucie zazdrości wśród znajomych i przyjaciół.

Budowanie swojego domu

Oświetlenie w stylu kolonialnym, kolekcje: Ribbon i Spring
Author: Nowodvorski Lighting
Source: Nowodvorski Lighting
Budowa własnego domu to nie lada wyzwanie – wie o tym doskonale każdy, kto kiedykolwiek podjął się takiego wyzwania. Nie mniej istotne jest również wykończenie gotowego już budynku – w końcu od tego zależy, czy fajnie będzie się mieszkało w takim domu.