You are here

Home

Elegancja i styl mężczyzn

Zaznaczyć swoje „ja” nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest dobry pomysł i troszkę odwagi

mężczyzna w koszulce
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Jak najlepiej pokazać siebie, jak sprawić, żebyśmy byli zauważali ze swoim podejściem do życia? Chybanajskuteczniejszym sposobem jest głośne artykułowanie swoich myśli. Tylko, czy zawsze się to sprawdza?

Co ubrać, żeby modnie wyglądać?

Author: Shock Absorber
Istotne sklepy posiadają niezwykle bogaty wybór towarów zarazem dla mężczyzn, a także dla kobiet oraz dla najmłodszych.Warto przyjrzeć się im blisko. Dobrze za każdym razem przeprowadzić dogłębną początkową selekcje najbardziej istotnych cech, które powinna posiadać najlepsza według klienta bielizna. Ma być ona seksowna, praktyczna, wygodna, a może chodzi o dopasowany kolor lub też fason, pasujący pod jakąś sukienkę?

Ciężkie zagadnienie: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną trochę kontrowersyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zażenowanie. Ci z nich którzy mają pociąg do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która niewątpliwie ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Z jakiej przyczyny prawidłowo jest wybierać ubrania dobrych marek?

dżinsy marki Levis
Author: Michael Carian
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ubrania mają dość istotne znaczenie. Pozwalają nie tylko ochronić ciało, ale są również wyrazem stylu, a nawet przekonań. Ponadto, ubrania świadczą w dużej mierze o zajmowanej pozycji społecznej. Wiele mówi się o artykułach markowych. Czy warto jest rzeczywiście w nie inwestować? Czy ich cena jest adekwatna? Oczywiście tak, firmy takie zazwyczaj bowiem zapewniają, że ubrania, jakie są przez nie projektowane oraz produkowane są wysokiej jakości. Przykładem może być między innymi marka Levis, której najważniejszym towarem są znane na całym świecie jeansy, nie tylko doskonale skrojone, ale wykonane z najlepszej jakości materiału.

Jeśli jesteś kobietą, bez wątpienia doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce Twój chłopak nie lubi chodzić na zakupy

jeansy
Author: Erich Ferdinand
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś dziewczyną, stanowczo doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak mocno Twój chłopak nie lubi chodzić na zakupy. Kiedy spotkałaś faceta, który posłusznie chodzi za Tobą po sklepach, wtedy stanowczo możesz mówić o prawdziwym szczęściu. Najczęściej jednakże trafiamy na facetów, którzy nie przepadają za chodzeniem po sklepach i którzy uważają, że jedna koszula stanowczo wystarczy im na najbliższe parę lat życia. Jeżeli zastanawiasz się, jak w takim razie właściwie ubrać swojego faceta, który nie chce się z Tobą wybrać do sklepu, wówczas stanowczo powinnaś myśleć bardziej perspektywicznie.

Coś na prezent oryginalnego i niepowtarzalnego? Poszukujesz tego typu rzeczy, główkujesz co kupić? Oto fajna oferta!

koszulki z nadrukami
Author: antony_mayfield
Source: http://www.flickr.com
Poznajesz ten problem? Chcesz kogoś obdarować czymś ciekawym, nie istotne czy są to imieniny, urodziny czy inna okazja, lecz nie masz pomysłu na prezent. Zastanawiasz się, myślisz o zainteresowaniach osoby obdarowywanej, sprawdzasz co ów osoba otrzymała w poprzednich latach. I ciągle nic, całkowicie nie wiesz, co możesz nabyć. A nie chcesz przecież być nudny lub zakupić coś, co już mają w planach Twoi koledzy. No cóż, w takim momencie przychodzi czas na coś oryginalnego i unikatowego.

Ubierz się na wojskowo

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Styl militarystyczny jest stylem prostym, prostym do pokazania. Każdego roku powraca on do świata mody aczkolwiek w coraz to świeższych odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi barwami takimi jak zieleń w całej rozpiętości, beże, brązy, szarość czy czerń, a także śmiałymi dodatkami z ćwiekami.

Pages