You are here

Home

Lampy

Żarówki LED lepsze od świetlówek energooszczędnych

Diody LED
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Światło diodowe ma ogromnie wielofunkcyjne przeznaczenia. Oświetlenie oparte na technologii powoli opanowuje rynek. Nawet ogólnoświatowe potęgi przyznają, że za 10-15 lat diody LED będą z obecnych 5% wynosiły 95% obrotu w branży oświetleniowej.

Współczesne świetnie wyglądają i są komfortowe, ale dodatkowo są bardziej ekonomiczne

oświetlenie
Author: Pointb
Source: Pointb
Nowoczesne domy nie tylko świetnie wyglądają i są komfortowe, ale w dodatku są ekonomiczniejsze i bardziej ekologiczne niż kiedyś. Zwykło się jednak sądzić, że zanim zacznie się oszczędzać na domu i chronić środowisko wpierw należy zainwestować więcej pieniędzy. Zakładanie chociażby kolektorów słonecznych czy pomp ciepła w istocie wymaga wydania większych środków, niemniej w dalszej perspektywie w 100% się zwraca. Istnieją także mniej kosztowne jednak również oszczędne sposoby na obniżenie kosztów, przykładem jest chociażby oświetlenie led.

Czy należy stosować żarówki energooszczędne

oświetlenie ledowe
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Idealnie dobrane światło potrafi zdziałać wiele, fatalnie - wszystko zmarnuje. I nie jest ważne czy jest to prywatna posesja, park czy miejska ulica. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, zapewniać bezpieczeństwo, zaś rachunek za energię nie powinien powodować lekkiego zawrotu głowy. A z tym bywa różnie... Chyba, że zdecydujemy się na lampy ledowe. Oświetlenie led, mimo iż znalazło miejsce na rynku stosunkowo niedawno, szturmem zdobyło popularność zważywszy na swe najbardziej znaczące zalety – wysoką efektywność pracy i trwałość.

Światło ledowe jest modne

oświetlenie
Author: Ikea
Source: Ikea
Znacznie częściej w naszych mieszkaniach możemy napotkać oświetlenie ledowe, gdyż znacznie więcej ludzi rozpoczyna sobie świetnie zdawać sprawę z tego, iż takie oświetlenie jest bardziej oszczędne, żarówki są bardziej trwałe, a jednocześnie światło, które one oferują jest dużo jaśniejsze. Co więcej, takie oświetlenie to nie jedynie żarówki, lecz też oraz odpowiednie taśmy, które mamy szansę przyczepić bez najmniejszego trudu w różnorakich miejscach, co powoduje, iż całość prezentuje się rzeczywiście wspaniale.

Eleganckie światło w ogrodzie

Lampiony do ogrodu
Author: Chris Phutully
Source: http://www.flickr.com
Letnie miesiące to czas, kiedy chętnie spędzamy chwile po pracy w ogrodzie. Rozstawiamy grilla, zapraszamy sąsiadów i w ten sposób relaksujemy się. Nikt jednak nie lubi siedzieć przy stole w egipskich ciemnościach, dlatego należy pomyśleć o interesującym oświetleniu ogrodu.

Czy innowacyjne meble są doceniane odpowiednio we dzisiejszym świecie? Postawić na takie meble oznacza bycie na czasie.

meble
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Współczesny człowiek woli mieszkać w nowoczesnym wnętrzu. Czasy wielkich, solidnych mebli bezpowrotnie minęły także znaleźć je da się wyłącznie w miejscach, jakie posiadają charakter z ubiegłej epoki.

W jaki sposób prawidłowo wyposażyć własny salon?

lampa
Author: Pedro Ribeiro Simões
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pożąda w dobry sposób wyposażyć swój salon. To właśnie w nim wielokrotnie spędzamy wiele naszego czasu, w następstwie tego jego stosowna aranżacja jest kwestią kluczową. W związku nieprzerwanie poszukujemy trafnych sposobów, dzięki którym nasza salon będzie cieszył się wielką rzadkością.

Pages