You are here

Home

okazje

Trendy odzież damska na każdą okazję

kobiety na zakupach
Author: jennie-o
Source: http://www.flickr.com
Od bardzo dawna wiadomo, że specjalne okazje wymagają określonego ubioru. I tak na przykład bale, przyjęcia i pogrzeby są okazjami do założenia rozmaitych, ale w każdym przypadku eleganckich strojów.

Gdzie kupić modne suknie dla panny młodej?

Ślub, toast
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Własny ślub to moment bardzo istotny w życiu, do którego trzeba się przedtem niezwykle dobrze przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej nie jest zazwyczaj kwestią banalną.

Zaproszenia ślubne i inne relikty przeszłości

Fotografia ślubna
Source: epena.pl
Obyczaj tworzenia i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma sporą tradycję. Nawet dziś dla wielu osób jest to cenny obyczaj. Każdy, kto je chce wysyłać, powinien pamiętać, że zaproszenia ślubne posiadają ścisłą kompozycję i styl. Reguły ich tworzenia można odszukać w internecie, należy wiedzieć, że ich respektowanie jest taktowne.

Trendy odzież kobieca na każdą okoliczność

Od bardzo dawna przyjęte jestwiadomo, że specjalne okazje wymagają określonego ubioru. I tak na przykład bale, eleganckie obiady i pogrzeby to okazje do założenia innych, ale w każdym przypadku eleganckich ubrań. Ogólnie rzecz biorąc panowie mają ułatwione zadanie, ponieważ ich strój najczęściej ogranicza się do jednego czarnego zestawu na różne uroczystości.

Co spędza sen z oczu pannie młode

kobieta w sukni ślubnej stojąca przed budynkiem
Author: Charlie Marshall
Source: http://www.flickr.com
Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze szczegóły. W naszym kraju można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje fotograficzne w plenerze.