You are here

Home

makijaż

A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby przeobrazić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?

Trele-pastele!

pani w długich włosach
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Czas zacząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę zapraszamy błękit, róż i czerwień. Główne role powierzono szminkom i cieniom do powiek. Prawdziwe emocje zapewnią nam energetyczne odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń najnowszych perfum. Wiosno, nadchodzę!

Podniecająca bielizna, jaka sprawi, że będziesz się czuła cudownie i kobieco

biustonosz
Author: Kostar
Source: Akrobatka.pl
Dużo kobiet poszukuje sposobu na to jak wyglądać świetnie i równolegle czuć się podniecająco i kobieco. Bez wątpliwości przydatny może być piękny makijaż lub wykwintne ubrania, na pewno jednak nie powinno się zapominać o odzieży, której na co dzień nie widać.

Podniecająca bielizna, która sprawi, że będziesz się czuła ślicznie oraz kobieco

biustonosz
Author: Kostar
Source: Akrobatka.pl
Sporo kobiet wypatruje sposobu na to jak wyglądać świetnie i równocześnie czuć się podniecająco i kobieco. Bez wątpienia przydatny może być śliczny makijaż bądź wykwintne ubrania, na pewno jednak nie powinno się zapominać o odzieży, której na co dzień nie widać.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę?

Moda dla mężczyzny
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Rozmowa kwalifikacyjne jest sytuacją bez wątpienia stresującą, jednak zaliczającą się do bardzo często spotykanych w obecnym świecie. Łączą się z nią ustalone normy i warunki, które musi spełniać kandydat na dane stanowisko. Zwyczaje te dotyczą na przykład wyglądu.