You are here

Home

firany

Firanki oraz zasłony są w dalszym ciągu niesamowite

zasłony
Firany w sumie niejako są w ostatnich latach coraz mniej popularne. Tzn.: ciągle elegancka firanka to coś podstawowego, lecz nie zapominajmy jednego: w XXI wieku królują rolety.

Jakie te wszystkie firanki są śliczne!

Sylwester w złocie
Author: Dekoria
Source: Dekoria
Piękna firanka wygląda niezwykle. Być może autor tego artykułu ma zbyt wielkie uwielbienie do akurat takowych dodatków, lecz uprasza się o to by w żadnym wypadku nie oczekiwać od ludzi obiektywnego podejścia.

Piękne ozdoby okien

Author: Dekoria.pl
Jest wiele czynników, które determinują styl i atmosferę konkretnego wnętrza. Większość ludzi wymieniłaby tu głównie meble i wyposażenie, jak również kolor farby. Równie ważne jest światło, a także charakter i dekoracje okien. Ostatni z przytoczonych czynników, analogicznie jak wszelkie pozostałe elementy wyposażenia, podlega modzie.

Dekoracje pomieszczeń

Author: JeremyGeorge
O charakterze danego wnętrza decydują nie tylko zastosowane elementy konstrukcyjne, ale również wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne. Oferta pod tym względem ciągle się zwiększa, a same części ozdobne ulegają modzie. Ozdabiać można generalnie każdą cześć miejsca zamieszkania. Wybór dotyczy barw, stylów, form. Coraz więcej ludzi decyduje się na wykończenie miejsca zamieszkania w stylu nowoczesnym, minimalistycznym.

Jak modnie urządzić dom?

Author: KENZO
Przy wielkich zakupach, a szczególnie przy dekorowaniu domu dobrze zawsze uczynić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, jakie muszą posiadać najlepsze według konkretnego klienta firany. Mają być one eleganckie, praktyczne, a może chodzi bardziej o dopasowany kolor lub też krój, dopasowany do mebli?