You are here

Home

pościel

Piżamy, koszulki nocne, szlafroki

Krisline Duna - piżama
Source: Jagna.pl
Każdy lubi, gdy ma pod ręką coś miłego, miękkiego, pachnącego. W reklamach, jak i w naszym domu, pojawia się coraz więcej takich rzeczy. Mogą to być płyny zmiękczające do płukania, dzięki czemu ubieramy się w mięciutkie, pachnące ubrania, zapadamy w miękkiej pościeli czy wycieramy milutkim ręcznikiem. Dobry jest miękki chleb czy bułka, bo to oznacza, że dobrze wyrosły i są świeże. Lubimy głaskać kota, bo ma miękką, miłą w dotyku sierść. Na nasze zmysły miękkość działa kojąco. Skłonność do alergii i nadwrażliwości skóry zmusza nas do kupowania ubrań z dobrych, miękkich tkanin. Są nimi z pewnością satyna, bawełna, welur, micro - modal. Właśnie z nich robi się także piżamy.

Przyjemne w dotyku koce

Koc w kolorach czerwieni i brązu
Author: Bocasa
Source: Dekoria.pl
Doskonale nam wiadomo, że warto mieć w mieszkaniu grubszy koc. Czasem codzienna drzemka pod kocykiem jest świetnym pomysłem, a kiedy indziej koc może służyć, jako przykrycie dla niezbyt fajnej rogówki.

Przydatne akcesoria do twojego domu

Nabyłeś właśnie prywatne cztery kąty, masz dom na własność. Co teraz powinieneś uczynić? Urządzić mieszkanie, naturalnie. Pora na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów do lokum, takich jak chociażby akcesoria do mebli kuchennych.