You are here

Home

sklepy

Jakie światło nadaje się do pracy?

Ledowe lampki
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Właściwe oświetlenie to bardzo istotny element wyposażenia mieszkania. Wybieramy znakomite propozycje żarówek do lamp stojących. Praca na co dzień przy zalecanym oświetleniu wpływa na stan naszego wzroku. Jakiego rodzaju żarówki są obecnie proponowane przez producentów?

Zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i kupić tanio?

Author: BGN
Każda spośród nas potrzebuje czuć się piękna, a to, co jej to poniekąd umożliwia, to zakup nowych ubrań. Możemy to określić damską obsesją albo czymś w tym stylu, jednak jest to tak naprawdę genetycznie uwarunkowane, ponieważ każda z nas najzwyczajniej w świecie musi być piękna, aby jakiś samiec ją zauważył (właśnie dlatego nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są wyśmienite na każdą okazję, gdy dorzucimy do nich bolerko i szpilki, przemienią nas w silne bizneswoman, jednak, gdy włożymy sweterek i balerinki, możemy śmiało wyskoczyć z koleżanką na lunch.

W jakim miejscu najlepiej nabyć wygodne i modne obuwie?

Buty Reebok Workout
Author: Reebok
Source: Reebok
W tym roku trendy będzie krótki trencz, czyli skrócony damski płaszcz. Taki płaszcz znakomicie komponuje się zarówno z naturalnymi rajstopami, jak i tradycyjnymi spodniami. Dużym plusem trenczu jest to, że skutecznie chroni on właścicielkę przed szarugą, a jednocześnie jest lekki i powabny. Wykazuje on wszystkie plusy normalnego płaszcza, ale nie ma jego minusów.

Gdzie znaleźć ładną sukienkę za niewielkie pieniądze?

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Author: Glamour i MOHITO
Source: Glamour i MOHITO
Różnimy się od siebie stylem życia, światopoglądem, emocjami. dobrze jest z tego wielkiego wora, jakim jest współczesny świat mody, bez presji dobierać stroje dla siebie. Nie we wszystkim będzie nam do twarzy. Dlatego trzeba odnaleźć jedyny w swoim rodzaju styl.

Jak dobrze przyozdobić swój dom?

dekoracje świąteczne
Author: PRAKTIKER
Source: PRAKTIKER
Faktycznie atrakcyjne dekorowanie swojego domu z pewnością jest bardzo ważną sprawą dla każdego, kto tylko chce mieszkać w odpowiednim dla siebie miejscu.

Najważniejsze elementy garderoby damskiej

płaszcze damskie
Od bardzo dawna wszystkim wiadomo o tym, że kobiety traktują kwestię swego wyglądu zewnętrznego ze znacznie większą uwagą niż mężczyźni. W związku z tym nie można raczej dziwić się temu, że same tylko stworzone dla nich ubrania charakteryzują się dużo większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w mniejszym sklepie możemy się spotkać ze znacznym ich wyborem.

Pages