You are here

Home

towar

Produkcja odzieży: lepiej w Polsce czy może za granicą?

rysunek przedstawiający kobietę w sukience
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Polski producent odzieży damskiej , męskiej czy dziecięcej musi zmagać się z licznymi przeciwnościami. Jest to przyczyną zmniejszenia konkurencyjności krajowej odzieży na rodzimym rynku. Nie jest tajemnicą, że że ubrania wyprodukowane w kraju, to nierzadko towar wyższej jakości, niż ten wyprodukowany w Chinach.

Zakupy przez Internet - wygodne i praktyczne

Stale rosnąca liczba sklepów internetowych sprawiła, że dziś możemy zrobić zakupy, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i pomocne, bo często w galeriach nie ma kompletnej oferty ciuchów z określonej kolekcji lub wszystkich rozmiarów. Poza tym mamy szansę spokojnie obejrzeć produkt, nie musząc odpowiadać na natarczywe uwagi ekspedientki i oszczędzając koszty związane z dojazdem do galerii.

Jakie lampy wybrać?

Lampa na stoliku w kolorze drewna
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Ciekawym projektem jest rezygnacja ze sztampowych rozwiązań – lampy da się montować naprawdę wszędzie. Tak jest w przypadku takich nowatorskich produktów, jak lampy podłogowe. Oświetlanie domu od podłogi może ułatwić chodzenie po mieszkaniu. Lampy podłogowe mogą pracować jako dodatkowe źródło blasku. Kiedy są zamontowane, możesz nocą zapalić parę lamp podłogowych, nie uruchamiając głównego oświetlenia. Tak nie przebudzisz wszystkich lokatorów. Małe lampy podłogowe możesz założyć też na klatce schodowej w lokum – efektywnie zredukuje to ryzyko nocnego wypadku.