You are here

Home

H&M

Czas wyprzedaży a rozum

kobieta z dużą ilością toreb
Source: flickr.com
Zakupy dla wielu pań, to znacznie więcej niż tylko chwila słabości. Wszyscy wiedzą, że nowe ubrania potrafią sprawić nam radość. 20 i 50% – to zdecydowanie magiczne liczby, które wabią. Warto jednak szczególnie w takich sytuacjach słuchać głosu rozsądku.

Modne torebki i również torby

Mimo że nie wydaje się to tak oczywiste, moda towarzyszy ludziom w każdej chwili. Moda to kierowanie się ludzi za niektórymi nurtami – nikt nie lubi wyróżniać się spośród tłumu jedynie dlatego, że ubiera się czy zachowuje inaczej. Istnieją rzecz jasna wyjątki, ale ludzie, którzy lubią znajdować się w centrum uwagi oraz, na przykład, noszą się odmiennie jedynie po to, żeby taki cel osiągnąć, nie są często spotykani.

Wymiana ubrań na lato

Ubrania dla dziewczynki
Author: MagiaSzafy.pl
Source: MagiaSzafy.pl
Świat mody to dość skomplikowana sprawa, przez pewne osoby odrobinę wyśmiewana, przez inne osoby właściwie wcale nie zauważana... ale silnie obecna w naszym życiu. Nawet ci ludzie, którzy niechętnie spoglądają na pokazy mody i uważają, że nie pojmują tego zachwytu pań i nielicznych facetów wobec pewnej wystrzałowej kurtki, płaszcza czy sukienki, poddają się niektórym nurtom.

H&M w sieci

Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Szwedzka marka H&M funkcjonuje już od dekad. W Polsce pierwszy sklep H&M otworzono równo dekadę temu. Ta firma zdobyła wielki sukces na skalę światową, bo udało się jej pogodzić wysokiej jakości towary z niewielkimi cenami. Jeżeli jeszcze dotąd nie wybierałeś ubrań tej marki, to najlepsza pora, by odszukać najbliższy sklep H&M.

Torebki dla Pań

torebki
Author: Tosca Blu
Source: Tosca Blu
W dzisiejszym świecie, szczególnie w Polsce, co niestety słynie trochę ze swojej ponurości i odrobinę smutnych ludzi, wyjątkowość nie jest mocno pożądana. Wiele osób wychodzi ze skóry, by nie rzucać się w oczy na chodnikach, a zarazem prezentować się na tyle elegancko i zachować osobisty styl, by czuć się ze sobą dobrze i potrafić łączyć się z osobami reprezentującymi podobne zachowania, poglądy, czasem podobne gusta muzyczne i należność do takiej czy innej grupy ludzi.

Moda i też jej sekrety

Author: FIGL
Moda to skomplikowany temat dla tego, kto nie całkiem potrafi odnaleźć sens wśród deklaracji projektantów mody, rotujących sław na wiodących miejscach list najbardziej znanych znawców, krytyków pokazów mody i rewolucyjnych okryć. Szczególnie mając na uwadze fakt, że nie każdy pokaz mody tworzony jest po to, żeby zaprezentować modę dla zwykłych ludzi – liczne pokazy to dzieło sztuki, krótki twór o trudnym przekazie, prezentujący kobiety i mężczyzn niejednokrotnie w dziwacznych, nietypowych, nieposkromionych ubraniach, jakich nikt nigdy nie zobaczy na ulicy w zwyczajnym mieście, a także takich, które trudno się nosi i jakie nie każdy model umie zaprezentować na wybiegu.

Sukienki i bluzki H&M

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Author: Mohito
Source: Mohito
Zbliża się wiosna, a więc okres zrzucenia z siebie paru warstw ubrań, grubych spodni i puchowych bluz. Jeśli nie masz pojęcia co na siebie założyć wiosną, ten artykuł powstał specjalnie dla ciebie. To, co należy uczynić, to podumać nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie niezwykle kobiece i nadaje się w sam raz do noszenia w cieplejsze dni.

Pages