You are here

Home

wzór

Czemu dobrze jest wybrać outfit żołnierski?

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Militarne akcenty są obecne w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać stylizację militarną? Głównie dlatego, iż styl militarny uwydatnia indywidualizm a także siłę charakteru. Dołącz do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój strój natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić ognisty temperament. Wojsko jest kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie odróżni Cię na tle tłumu i podkreśli Twój indywidualizm.

Robótki ręczne kiedyś i dziś

wełniane rękawiczki
Author: Scott Gardner
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno temu w placówkach edukacyjnych uczono dziewczęta szycia. Był to element obowiązkowy w procesie nauczania, dzięki czemu kobiety były w stanie w późniejszym czasie wykonywać różnorodne zadania związane z szyciem. Poza tym przez długie lata robótki ręczne były najczęstszym sposobem wykorzystywania wolnych chwil przez panie. Było to niewątpliwie bardzo przydatne.

Atrakcyjna oferta na rynku – reprodukcje, fototapety do kuchni czy zdjęcia na płótnie dobrej jakości

Fototapety   architektura
Author: DA
W jaki sposób można sprytnie oraz oryginalnie wyposażyć nawet niewielkich rozmiarów pomieszczenie, takie jak m.in. kuchnia? Bardzo użyteczne oraz pomysłowe jest zastosowanie fototapety do kuchni, co w doskonały sposób odnowi to miejsce i domownicy jeszcze bardziej ochoczo jedzą tam leniwe śniadania i pyszne obiady, na wspólnych, romantycznych kolacjach kończąc. Najciekawsze, wybrane na własną rękę fototapety kuchenne zwyciężają w różnych rankingach popularności, a szczególnie w cień odeszły klasyczne, zwyczajne tapety.

Cętki nadal trendy

moda damska
Author: BGN
Source: BGN
Trudno udzielić odpowiedzi na pytanie co ma w sobie panterki, że nie wychodzą z mody. Co sezon pojawiają się w różnych sklepach wciąż powracające z nową siłą. Zapewne to fakt, iż jest to wzór zaczerpnięty wprost od najlepszego designera na świecie, za którego można uznać samą naturę, powoduje, że panterka jest zawsze na czasie.

Wszystko o tatuażach i nie tylko

Tatuaże
Source: Nomar.com.pl
Kiedyś w wielu kulturach na tatuaż mogli sobie pozwolić jedynie nieliczni. Głównie byli to plemienni wojowie. Ozdabianie skóry tatuażem miało znaczenie obrzędowe. Po pewnym czasie tatuaże robili sobie zwykli ludzie, ale przeważnie był on kojarzony z kryminalnym półświatkiem. Z biegiem lat jednak uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli robić aktorzy, muzycy a nawet działacze polityczni.

W jaki sposób nosić wzorzyste spodnie?

Modny mężczyzna
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsza moda stawia nas przed milionami opcji. W sumie ciężko stwierdzić, które są tak naprawdę trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na sto procent zostanie przez kogoś negatywnie ocenione. Dobrze jest, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w tym czuć. To 50% sukcesu. Druga to właściwe dobranie poszczególnych ciuchów.