You are here

Home

Sufit

Jak oświetlić dom?

Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Światło podkreśla styl całego pokoju. Wybór świateł i ich rozmieszczenie jest trudniejsze niż niektórzy myślą. Nowatorskie narzędzia pozwalają na coraz więcej, więc rachunki za energię nie powinny rosnąć. Każde pomieszczenie naszego mieszkania powinno być specjalnie oświetlone. Dobrze zainstalowane lampy pozwalają sterować wielkością pokojów, przy okazji zwiększając powierzchnię lub zmniejszając kamieniczne wnętrze.

Lampy do domu jakich nie znacie

Author: Technolux
Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w urządzeniu mieszkania i ogrodu ma światło. Nawet przepiękne wnętrze da się zeszpecić montując nieodpowiednio dobrane lampy z za mocnymi lub zbyt słabymi żarówkami. Zwróćmy na to uwagę, gdy urządzamy dom, a jeżeli nie mamy pojęcia o oświetleniu i nawet intuicyjnie nie wyczuwamy co zda egzamin a co nie - zwróćmy się do specjalisty. Wielu architektów wnętrz zna się doskonale na oświetleniu, więc dobrze jest skorzystać z ich pomocy.

Modyfikujemy wystrój wnętrza przy pomocy oświetlenia

Author: Optiflame
Wytwórcy licznych produktów wykształcili w nas poczucie tego, że trendy ulegają zmianie i co jakiś czas powinniśmy wymienić naszą odzież, obuwie czy dodatki. Dodatkowo postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego coraz częściej. Na podobnej zasadzie przychodzą i odchodzą różne trendy w urządzaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku garderoby czy obuwia. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że nasze stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo regularnie jak radio? Jak właściwie dobrać lampy do domu?

Oświetlenie do domów oraz mieszkań

lampa naftowa
Author: Stelton
Source: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2387/stelton__luksusowa_lampa_ogrodowa_43_cm
Gdy remontujemy swoje mieszkanie, pragniemy, aby wszystko było niepowtarzalne. Głowimy się dniami i nocami nad każdym detalem. Łazimy po salonach w poszukiwaniu nadających się do naszej idei mebli iodpowiednich akcesoriów.