You are here

Home

projektanci

Urządzasz mieszkanie? Dobrze jest skorzystać z pomocy projektanta

Każdy z nas, aranżując mieszkanie jest mniej więcej zorientowany czego potrzebuje. Jednak mimo wszystko, czasami końcowy efekt nie spełnia wymaganych oczekiwań. Czego unikać, na jakie kwestie zwracać uwagę aranżując wymarzone M? Najlepiej jest kierować się w tej kwestii ogólnie znanymi zasadami.

Jak duże znaczenie ma moda? dla pań

zwiedzająca para
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Spodnie damskie to temat rzeka. Z trudem sobie wyobrazić naszą szafę, bez choć jednej pary spodni. Są nie do przecenienia, zwłaszcza w okresach ciut zimniejszych. Wygodne, kobiece, po prostu potrzebne. Śród fasonów można wybierać i przebierać, tak samo jak śród materiałów. Kluczem do sukcesu w doborze spodni jest właściwy rozmiar (wydaje się oczywiste, ale, dlaczego wszędzie tyle pań w nazbyt przyciasnych spodniach?).

Swetry damskie proponują bogatą gamę kolorystyczną

Author: Charles Vögele
Swetry damskie wspaniale sprawdzają się na każdą pogodę Kiedy nadchodzą zimniejsze dni, zazwyczaj wyjmujemy z szuflad lekkie kurtki oraz marynarki, które stosujemy jako wierzchnie ubranie. Mimo wszystko w obecnym sezonie jesień/zima projektanci mody proponują nam zupełnie odmienne rozwiązanie, a polega ono na ubieraniu swetrów. Różnej grubości wspaniale sprawdzą się zarówno na zimniejsze wieczory, jak oraz zimne poranki.

Czy sweterki wykonane z dzianiny są współcześnie w modzie?

czapka z dzianiny
Author: Ben Babcock
Source: http://www.flickr.com
Trend na dzianinę jest obecnie jest oczywista. Przedstawicielki płci pięknej szczególnie z chęcią stroją się w ubrania z materiałów dzianinowych, bo wiedzą, iż takie ubrania wzorowo do nich są odpowiednie. Zawsze albowiem dobrze przylegają i oddają świetne efekty. Z takiego względu także, im bliżej wiosny, tym większą uwagę kieruje się właśnie na takie kwestie.

Łączenie dodatków w czasie układania garderoby

Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu
Author: VeroStilo
Source: VeroStilo
Świat ubrań nie jest łatwy i oczywisty w pojmowaniu. Oczywiście każdy z ludzi próbuje na wyczucie dopasowywać do otoczenia, jednak to nie robi nas fachowcami w tej materii. Pokazy projektantów, prawdziwy showbiznes i wydarzenia związane z trendami w modzie są bardziej hermetycznym światem, jakiego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, chyba nie ogarnie z łatwością. Wizje kreowane na wybiegach, dzięki kreacjom pokazywanym przez modelki są raczej czymś nieokiełznanym, jest to bardziej wizja artysty, niż sztuka użytkowa. Właściwie ubrań prezentowanych na pokazach mody nie można bez problemu nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, żeby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Autorzy mody, szczególnie ci najbardziej znani i uznani starają się często ukazywać w prezentacjach swoje emocje, wyobrażenia i złożone przenośnie, bardziej niż proponować nowe nurty w modzie.

Informacje o tym, co w modzie piszczy

Granatowy wybuch mody!
Author: kisskiss--bangbang,callistafashion
Source: kisskiss--bangbang,callistafashion
My kobiety uwielbiamy pięknie się prezentować. Jednak piękna cera, błyszczące włosy i mocne paznokcie to za mało, musimy jeszcze dobrze się ubrać. Tu bardzo ważna uwaga, niestety nawet oryginalne i drogie ciuchy nieodpowiednio dopasowane do sylwetki nie „zrobią roboty”. To znaczy, że nawet posiadając dużą pulę środków na ciuchy nie podbijemy świata, jeśli wybierzemy rzeczy niepasujące do naszej figury, nie mówiąc już o charakterze.

Jak prezentują się trendy 2014 w modzie męskiej?

Pozujący chłopak
Author: Nikolaus kim
Source: http://www.flickr.com
Teraz wiele chłopaków chce codziennie wyglądać modnie i elegancko. Czasy, kiedy mężczyzna miał w swojej szafie jedynie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście często są już jedynie wspomnieniem.

Pages