You are here

Home

diody

Żarówki LED lepsze od świetlówek energooszczędnych

Diody LED
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Światło diodowe ma ogromnie wielofunkcyjne przeznaczenia. Oświetlenie oparte na technologii powoli opanowuje rynek. Nawet ogólnoświatowe potęgi przyznają, że za 10-15 lat diody LED będą z obecnych 5% wynosiły 95% obrotu w branży oświetleniowej.

Najlepszy outdoor - przewagi reklamy z podświetleniem LED

lampa
Author: Technolux
Source: Technolux
Reklama nie bez powodu nazywana jest dźwignią handlu. Dobrze przeprowadzona kampania, jest kluczem do sukcesu. Niemal niemożliwe jest sprzedanie usługi bez reklamowania jej. Znane są różne typy reklamy. Niezwykle popularnym kanałem jest aktualnie Internet.

Sprawdź najlepsze lampy do własnego domu - zalety i wady lamp LED

lampa
Author: Technolux
Source: Technolux
Prawidłowo wybrane światło jest niezwykle istotnym elementem wystroju wnętrz w mieszkaniu. Pomijając funkcje czysto praktyczne, właściwie ustawione oświetlenie wyeksponuje lub również ukryje inne elementy mieszkania, doda klimatu, a nowoczesne lampy mogą być wspaniałą ozdobą.

Dom oświetlony lampami ledowymi. Zróbmy niepowtarzalny nastrój.

mieszkanie
Source: www.morguefile.com
W modzie na ekologię oraz dbania o środowisko spory nacisk kładziony jest na optymalne wykorzystanie energii elektrycznej oraz zmniejszenie poboru poprzez użycie bardziej efektywnych rozwiązań. Jednym z pierwszych rejonów naszego codziennego życia, w którym zmiany te są najbardziej widoczne oraz najsprawniej wprowadzane jest oświetlenie.

Wykorzystanie diodowych żarówek w naszym domu

Świet(l)ne drobiazgi
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
W dzisiejszych czasach nadzwyczaj popularne jest ekologiczne oświetlanie. Odchodzi się od klasycznych żarówek. Przed klientem staje spory ambaras z wysypem typów źródeł światła które może zastosować.

W jakich zastosowaniach żarówki LED się sprawdzają najlepiej?

technologia LED
Author: William Ward
Source: http://www.flickr.com
Oświetlanie żarówkami wytwarzanymi na bazie technologii diodowej powoli zdobywa oświetleniowy rynek globalny. Już nawet tak wielkie jednostki jak General Electric lub też Philips przesądzają, że za 10 do 15 lat diody LED będą stanowiły nie 5% jak to jest dziś, lecz aż 95% obrotu przedsiębiorstw związanych z oświetlaniem.

Czy warto przejść na swoje lampy na oświetlenie diodowe?

Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Tradycyjne żarówki zaczynają powoli odchodzić do lamusa. Sklepowe półki zawalane są świetlówkami energooszczędnymi, halogenami, a ostatnimi czasy również oświetleniem typu LED. Te współczesne źródła światła charakteryzują się nader małym poborem prądu.

Pages