You are here

Home

Energia

Czy należy stosować żarówki energooszczędne

oświetlenie ledowe
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Idealnie dobrane światło potrafi zdziałać wiele, fatalnie - wszystko zmarnuje. I nie jest ważne czy jest to prywatna posesja, park czy miejska ulica. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, zapewniać bezpieczeństwo, zaś rachunek za energię nie powinien powodować lekkiego zawrotu głowy. A z tym bywa różnie... Chyba, że zdecydujemy się na lampy ledowe. Oświetlenie led, mimo iż znalazło miejsce na rynku stosunkowo niedawno, szturmem zdobyło popularność zważywszy na swe najbardziej znaczące zalety – wysoką efektywność pracy i trwałość.

Jakie elementy wyposażenie powinny mieć popularne współcześnie inteligentne domy?

inteligentny dom
Author: CODE_n
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie w każdym aspekcie życia stawia się na wygodę. Z tego względu się tworzy dużo użytecznych przedmiotów, które pomagają w obowiązkach codziennych.

O ergonomii należy pamiętać w szczególności przy wyposażaniu kuchni jak również łazienki. Obecnie techniczne osiągnięcia pozwalają dużo uciążliwych prac zautomatyzować.

Żarówka ogromnie zmieniła codzienne życie ówczesnych ludzi

lampa
Author: andTradition
Source: Stereodesign.pl
Żarówka wynaleziona została wiele lat temu i był to wynalazek który bardzo zmienił życie ludzi na całym świecie. Używane wcześniej świeczki były drogie, powodowały pożary i dawały mało światła. Dzięki żarówce ludzie dostali możliwość pracy przez dużo większy czas, co przyczyniło się do szybszego wzrostu gospodarczego. Żarówki w różnych odmianach stosowane są do dni dzisiejszego, choć rola typowych, wypełnionych gazem z pręcikiem wolframowym w bańce szklanej jest coraz mniejsza.

Nowomodne oraz oryginalne lampy do domu i ogrodu - interesujące oferty

Lampa Nur Gloss od Damnet
Source: www.damnet.pl
Oświetlenie jest niezwykle znaczącą sprawą, jaką pewnie powinno się uwzględnić podczas całej aranżacji domu czy mieszkania. Każde pomieszczenie w domu powinno być poprawnie oświetlone zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Przykładowo w salonie powinno się zastosować jaśniejsze oświetlenie i nowoczesne lamy, jakie zapewnią komfort a także sprawią, że salon będzie wydawał się większy i jednocześnie bardziej przytulny. W salonie nierzadko podejmujemy rozlicznych gości, wobec tego bez wątpienia jasne oświetlenie służy takim wizytom.

Lampy do ogrodu jako konieczny produkt dekoracyjny

lampa ogrodowa
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Ogród to oczko w głowie niejednej gospodyni domowej. Ci, którzy mogą sobie pozwolić na posiadanie ogrodu wokół domu mają niebywałe szczęście. Ogród jest bowiem z jednej strony doskonałą dekoracją domu, a z drugiej miejscem do wypoczynku i licznych atrakcji. W ogrodzie możemy postawić plac zabaw dla dzieci bądź stworzyć magiczny kącik do wypoczynku. Posadzone kwiaty i drzewa owocowe dodają mu uroku, a równocześnie kuszą wspaniałym wyglądem i zapachem. Każdy właściciel ogrodu stara się, żeby zwracał on uwagę, a jednocześnie tworzył wspaniały klimat. Jednym z elementów, który ma na to ogromny wpływ jest odpowiednie oświetlenie za sprawą lamp ogrodowych.

Oświetlone mieszkanie

Author: Nancy Hugo,CKD
Światło dopełnia kompozycję pomieszczenia i ostatecznie decyduje o jego stylu. Zmyślnie dobrane lampy zaowocują tym, że poczujemy się dobrze w swoim lokum. Nie są w stanie stłamsić wnętrza, ale je podkreślić. W jaki sposób dopasować oświetlenie?

Oświetlenie w domu i w ogrodzie

Author: Technolux
W dniu dzisiejszym na rynku są sprzęty bez jakich to niezmiernie trudno jest funkcjonować. Do takich przedmiotów na pewno przynależą wszelkiego rodzaju lampy, które zapewniają przeróżne światło. Jest ono nam przydatne do wytwórczości, do oświaty, do rozrywki, a także do odpoczynku. Dzięki niemu dużo czynności dnia powszedniego wolno robić także o późnej porze, a także w nocy.

Pages