You are here

Home

tkaniny

Co założyć idąc na randkę?

kobiety w żółtych sukienkach
Author: Bess Georgette
Source: http://www.flickr.com
Raz na kilka miesięcy na pewno przeglądamy swoje ubrania. Zazwyczaj w poszukiwaniu stroju na konkretną imprezę, ale czasem również tak po prostu, żeby zaprowadzić ład i sprawdzić, które ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i warto znowu zacząć je nosić. Trzeba raz na pewien czas przekopać szafę, gdyż możemy znaleźć piękne, a dawno zapomniane stroje. Przykładowo sukienka z baskinką.

Jak duże znaczenie ma moda? dla pań

zwiedzająca para
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Spodnie damskie to temat rzeka. Z trudem sobie wyobrazić naszą szafę, bez choć jednej pary spodni. Są nie do przecenienia, zwłaszcza w okresach ciut zimniejszych. Wygodne, kobiece, po prostu potrzebne. Śród fasonów można wybierać i przebierać, tak samo jak śród materiałów. Kluczem do sukcesu w doborze spodni jest właściwy rozmiar (wydaje się oczywiste, ale, dlaczego wszędzie tyle pań w nazbyt przyciasnych spodniach?).

Dekoracje okienne

Trendy na rynku stolarki okiennej
Author: Polskieokna.pl
Source: Polskieokna.pl
Okno jest bardzo ważnym elementem większości wnętrz, szczególnie takich, w których mieszkają ludzie. W zasadzie stosunkowo rzadko zdarzają się pomieszczenia zupełnie nieposiadające okien, w których mieszkańcy na co dzień przebywają.

Sekretem kobiecości są sukienki

sukienki
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Raz na jakiś czas na pewno przeglądamy swoje ubrania. Zwykle w poszukiwaniu stroju na jakąś okazję, lecz czasem też tak po prostu, by zrobić porządek i sprawdzić, jakie ciuchy na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i warto znowu zacząć je nosić. Należy raz na jakiś czas sprawdzić garderobę, bo być może odkryjemy piękne, a długo nie noszone ubrania. Przykładowo sukienka z baskinką.

Moda na sezon letni 2014

Bądź modna latem!
Author: Trang Angels
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zimowa pora jeszcze straszy nas niskimi temperaturami, to należy pamiętać, że w pobliżu czai się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o odświeżeniu szafy. Nadchodzący sezon to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?

Możliwości komponowania wnętrz

wnętrze w nowoczesnym stylu
Author: BetaView Aluminium Windows and Doors
Source: http://www.flickr.com
Wnętrze mieszkania, to najistotniejsze miejsce na świecie dla jakiegokolwiek posiadacza. Zatem ważnym jest, ażeby czas spędzony w tym miejscu mijał w klimacie relaksu, żeby dobrze zaplanowana powierzchnia pomagała spełniać swoje zastosowania i w zależności od stylu życia, skłonności i zainteresowań, służyła właściwemu samopoczuciu.

Moda dziś i jutro

Moda to całkiem intrygująca dziedzina... nie do końca wiadomo czego, ale częściowo: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, a także zwyczajnie przemysłu. Modzie podporządkowuje się mnóstwo ludzi, chociaż nie wszyscy mają chociaż namiastkę pojęcia, o co w tym zagadnieniu gra się toczy.