You are here

Home

koszulki

Zaznaczyć swoje „ja” nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest dobry pomysł i troszkę odwagi

mężczyzna w koszulce
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Jak najlepiej pokazać siebie, jak sprawić, żebyśmy byli zauważali ze swoim podejściem do życia? Chybanajskuteczniejszym sposobem jest głośne artykułowanie swoich myśli. Tylko, czy zawsze się to sprawdza?

Seksowna bielizna - koszulki, body, gorsety

Forex Amandine - koszulka erotyczna
Source: Jagna.pl
Już przed naszą erą rozmyślano nad tym co zrobić, by podkreślić piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj - także w tym temacie. Kobiety arabskie ukrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o sylwetkę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

Piżamy, koszulki nocne, szlafroki

Krisline Duna - piżama
Source: Jagna.pl
Każdy lubi, gdy ma pod ręką coś miłego, miękkiego, pachnącego. W reklamach, jak i w naszym domu, pojawia się coraz więcej takich rzeczy. Mogą to być płyny zmiękczające do płukania, dzięki czemu ubieramy się w mięciutkie, pachnące ubrania, zapadamy w miękkiej pościeli czy wycieramy milutkim ręcznikiem. Dobry jest miękki chleb czy bułka, bo to oznacza, że dobrze wyrosły i są świeże. Lubimy głaskać kota, bo ma miękką, miłą w dotyku sierść. Na nasze zmysły miękkość działa kojąco. Skłonność do alergii i nadwrażliwości skóry zmusza nas do kupowania ubrań z dobrych, miękkich tkanin. Są nimi z pewnością satyna, bawełna, welur, micro - modal. Właśnie z nich robi się także piżamy.

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Koszulka z nadrukiem Bad Girls
Author: theseguyz.com
Source: theseguyz.com
Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Dlatego też ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Co wybrać solenizantowi jako nietuzinkowy prezent?

mężczyzna w koszulce
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Szukanie pomysłu na oryginalny prezent urodzinowy niejednokrotnie przyczynia nam mnóstwo kłopotów. W większości wypadków pragniemy obdarować naszą najbliższą osobę czymś wyjątkowym, niemniej natomiast w wielu przypadkach nie posiadamy pomysłu, który upominek mógłby być idealny.

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Koszulka z nadrukiem
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. To tylko dowód na to, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Pages