You are here

Home

AGD

Jak zyskać niezapomniane, nietuzinkowe i komfortowe mieszkanie

gustownie w sypialni
Author: Jared
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie to jedno z najważniejszych miejsc w życiu każdego człowieka. To tam spędza się na pewno najwięcej czasu ze wszystkich innych potencjalnych budowli. Z tego powodu dobrze zadbać, aby mieszkanie w nim było związane ze znaczną przyjemnością , a także wygodą. W takim zamiaru ważna jest znaczna przydatność oraz właściwe wyczucie stylu – jest znacznie ważne, aby tak istotne miejsce cieszyło oko posiadaczy oraz zapraszanych gości.

Staroświeckie mieszkanie

Domowa biblioteka
Author: http://www.shelterness.com
Source: http://www.shelterness.com
Nie masz pojęcia, w jakim stylu udekorować swoje mieszkanie? W tym ciekawym artykule wskazujemy, że mądrze jest wybrać dawne wzorce. Od razu podkreślamy, że tego typu meble nie są niedrogie, bo najlepiej wybierać antyki. A te, jak wiadomo, dużo kosztują. Jest to dlatego wybór dla osób zamożnych, którzy pragną udekorować mieszkanie z oldskulowym smakiem, ignorując dzisiejsze trendy, stawiające przede wszystkim na utylitaryzm.

Oldskulowe wnętrze

Edukacja, książki
Author: shho
Source: http://sxc.hu
Nie orientujesz się, w jakim stylu umeblować swoje cztery kąty? W tym przystępnym wpisie wskazujemy, że warto postawić na klasyczne wzorce. Od razu podkreślamy, że tego gatunku meble nie są niedrogie, ponieważ najlepiej stawiać na antyki. A te, jak można się domyślić, dużo kosztują. Jest to zatem projekt dla osób zamożniejszych, którzy pragną udekorować mieszkanie ze starym smakiem, ignorując dzisiejsze mody, stawiające przede wszystkim na utylitaryzm.