You are here

Home

remont

Eleganckie, współczesne rozwiązania oświetlenia w pokoju

Moda na kolor w pokoju dziecięcym!
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.
Niemal każdy, kto kiedyś wykańczał własny dom, znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak wielce istotna jest sprawa fajnego wykończenia domu. Jeżeli poświęcisz odpowiednio dużo czasu na odszukanie odpowiednich sprzętów i dodatków, wówczas niewątpliwie będziesz czuł się w własnym domu jak u siebie.

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Nota-bene
Source: www.nota-bene.com.pl/
Lato to idealny czas na remont mieszkania czy domu. Jest gorąco, zatem wszelkiego rodzaju farby czy gładzie szybko wysychają, dni są długie, więc można pracować spokojnie do 22, poza tym łatwo możemy wziąć urlop by nadzorować ekipę. Jedną z niezwykle ważnych spraw, jaką musimy przemyśleć i zaplanować, kiedy robimy remont jest oświetlenie.

Fototapety - atrakcyjne rady jakim sposobem dobrze zaaranżować pomieszczenie

fototapeta
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie mieszkania ma dość duże znaczenie, ponieważ to właśnie od tego w dużej mierze zależy, czy mieszkańcy będą się dobrze czuli w pomieszczeniach. Dobrze jest dlatego wziąć pod uwagę nie tylko praktyczność poszczególnych rozwiązań, ale też kwestie wizualne. Jeszcze niedawno najbardziej modnym sposobem na wykorzystanie ścian w mieszkaniu było ich pomalowanie, ewentualnie położenie klasycznej tapety. Dzisiaj rekordy popularności biją tapety, jakie mają formę zdjęcia. W tym celu można w zasadzie wykorzystać każde zdjęcie. Jest to dość interesujące rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.

Meblujemy ładne mieszkanie w nowoczesnym stylu!

fotel
Source: damnet.pl
Jeżeli wybudowałeś właśnie nowy dom, zakupiłeś mieszkanie lub najzwyczajniej przeprowadziłeś remont domu, z pewnością czeka Cię również pójście do sklepu meblowego oraz zakup nowych mebli. Jeśli chcesz znaleźć meble, które będą nie tylko niedrogie, ale również dobrze wykonane, zdecydowanie musisz uzbroić się w cierpliwość. Wiele tanich mebli jest bowiem kiepsko wykonanych – zakup takich mebli bez wątpienia nie będzie inwestycją na długie lata.

Ciekawa opcja na poprawę wyglądu Twojego mieszkania

Florystyczny raj- fototapeta od Demur.pl
Source: http://demur.pl
Sporo osób przy przebudowie lub przeprowadzce rozważa, jak dobrze udekorować mieszkanie. Niełatwo dziś zaskoczyć swoich znajomych oraz powalić ich na kolana pięknem swojego lokum. Poza świetnym wybraniem i ustawieniem mebli bardzo istotne są ściany – ich kolor oraz deseń. Podczas remontu mieszkania potrzeba zadbać o niezwykle dużą liczbę spraw, takich jak jego odpowiednie zadbanie o przyjemny wystrój. Każdemu zależy, by salon prezentował sobą klasę i prawdziwy styl.Jak sprawić, czy poszczególny pokój naprawdę odznaczał się smakiem? W dobie coraz nowocześniejszych technologii użyteczne mogą okazać się fototapety.

Gustowne oświetlenie Twojego ogrodu

Lampy wiszące
Author: Mavis
Source: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/
Lato to ten czas w roku, kiedy część ludzi chce na zmiany w mieszkaniu czy domu. wiele ludzi przeprowadza ogromne remonty, wraz z burzeniem ścian, wymianą podłóg i wywracaniem wszystkiego do góry nogami. Są jednak ludzie, którym usatysfakcjonuje niewielka zmiana.