You are here

Home

figura

Moc biustonoszy

Author: Karen Ellis
Pewni ludzie lubią podkreślać, że biustonosz jest konieczny dziewczynie, by oszukiwać faceta. Od zarania dziejów znaczny wymiar biustu jest kochany przez męską część populacji, zatem panie starają się zakryć wszelkie deficyty natury.

Każda kobieta może wyglądać dobrze, bez względu na wiek czy figurę

pokaz mody damskiej
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że nawet bardzo zgrabna sylwetka wygląda nieodpowiednio w niektórych ubraniach. Bywa też, że nawet bardzo wysokie panie z lekką nadwagą są w stanie tak dobrać ubiór do swojej sylwetki, że prezentują się dobrze niezależnie od tuszy. Jak dobierać ubrania?

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są wyśmienite na każdą okazję, gdy dorzucimy do nich bolerko i szpilki, przemienią nas w silne bizneswoman, jednak, gdy włożymy sweterek i balerinki, możemy śmiało wyskoczyć z koleżanką na lunch.

Jak dobrze się pokazać na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Ubrania również mężczyznom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój styl. Co ważne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie wygody w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Jak poprawić sobie sylwetkę za pomocą odpowiednio skomponowanych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Author: Mohito
Source: Mohito
Dużo osób ma sporo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I chociaż doskonale wiemy, że najistotniejsze jest interesujące wnętrze, to jednakże przykładamy wielką wagę do naszej urody. Tym bardziej, że dzisiejszy świat sławi przede wszystkim młode i piękne gwiazdy.

Czy każda kobieta dobrze wygląda w sukience

letnia sukienka
Author: Jessica Branstetter
Source: http://www.flickr.com
Czy każda kobieta dobrze wygląda w sukience? Odpowiedź na to zapytanie za każdym razem jest identyczna. Naturalnie, że tak, jak choćby sukienka z baskinką. To wiadome, nie w każdego rodzaju sukni każda kobieta będzie prezentowała się świetnie. Musimy odpowiednio dobrać fason, barwy i długość.

Jak wymodelować swoją figurę za pomocą dobrze dopasowanych ciuchów?

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska
Wiele osób nie może się pochwalić doskonałą figurą. Niewielu z nas otrzymało piękne kształty w podarunku od natury. W większości wypadków o doskonałe kształty należy trochę powalczyć. Niestety, nasz dzisiejszy styl życia skutecznie nam w tym przeszkadza.

Pages