You are here

Home

obraz

Porywające serce obrazy - poradnik dla koneserów sztuki

obraz
Author: Christopher William Adach
Source: http://www.flickr.com
W świecie, w którym ciągle trzeba za czymś gonić, coś osiągać i zdobywać, wielu z nas nie umie czy nie może znaleźć chwili na wyrwanie się z okowów codzienności i zwrócenie się w kierunku harmonii i piękna. Poruszenie zmysłów gwarantuje nie tylko relaksująca muzyka, ale także podziwianie porywających widoków, w tym również tych sztucznie tworzonych, prezentowanych na obrazach. Kiedy ostatnio odwiedziłeś galerię, żeby pooglądać piękne obrazy malowane przez dzisiejszych artystów lub wybitnych malarzy popularnych od dawna? Może pora to zmienić…

Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako podarowanie sobie odrobiny luksusu za nieduże pieniądze.

obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
By udekorować ściany swojego lokalu obrazami sławnych malarzy, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Jeśli mamy troszkę czasu i chęci, możemy zakupić reprodukcje naszych ulubionych malarzy w zwykłym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. Aby taka dekoracja świetnie wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, warto zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być zrobiona.

Odmieńmy tym rozwiązaniem mieszkanie

Kolorowa roleta
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Czasem naprawdę niewiele trzeba, żeby odmienić wnętrze swojego domu, tak by nie tylko nam się on spodobało, ale też i aby było zaskoczeniem dla gości, którzy będą nas nawiedzali. Zmiany te możemy wprowadzić nie jedynie niskim kosztem, ale jednocześnie oraz w niesamowicie krótkim czasie, bez tworzenia bałaganu w mieszkaniu, więc z pewnością trzeba się na nie zdecydować.

Jakie żyrandole wybrać do salonu dziennego w naszym domu?

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Jesteśmy przyzwyczajeni do górnych lamp i chyba te kupujemy najczęściej. Mały pokój dzienny oświetlony w ten sposób zgubi swoją głębię i okaże się, że jest ciemny. Jak zaplanować oświetlenie?

Wyjątkowy styl Art Deco w naszym domu

obraz art deco
Author: Randen Pederson
Source: http://www.flickr.com
Strategii na aranżację stylowego, współczesnego mieszkania jest co niemiara. Jeśli chodzi o urządzanie wnętrz można odnotować wiele rozmaitych stylów. Jeden z cieszących się dużym uznaniem jest tak zwane polskie Art Deco – nowoczesne, eleganckie i niepowtarzalne zarazem. Chociaż styl ten kojarzymy często przede wszystkim z wyrafinowanym malarstwem olejnym lub akwarelowym. Polskie Art Deco nazywane polską sztuką użytkową to cała gama przedmiotów codziennego użytku, poczynając od kubków, mebli, ozdób na ubraniach kończąc.

Fotoobrazy na płótnie– oryginalny sposób na udekorowanie mieszkania

Obrazy do sypialni
Source: http://demur.pl/obrazy
W trakcie dekoracji mieszkania warto zadbać o niezwykle wielką liczbę spraw, takich jak jego odpowiednia kolorystyka, umeblowanie oraz zadbanie o zachwycający wystrój. Trudno dziś zaskoczyć swoich znajomych ,jak również powalić ich na kolana urokiem swojego lokum. Nadmierna oryginalność lub niedopasowanie obrazów do wnętrza może prowadzić do powstania niesmaku i niezamierzoną śmieszność, podczas gdy właściwe urządzenie sprawia, że przebywanie w domu staje się prawdziwą przyjemnością, przynosi komfort i satysfakcję. Fotoobrazy na płótnie tchną sporo życia w konkretne pomieszczenie. Dlatego też urządzając je potrzeba przyłożyć się tak samo mocno do wystroju każdego pomieszczenia, zadbać zarazem o meble jak i o dekoracje, takie jak na przykład fotoobrazy na płótnie.

Dekorowanie ścian mieszkania

obraz
Author: j Ш p
Source: http://www.flickr.com
W czasie kupowania elementów wyposażenia domu jednym z ostatnich procesów jest ozdabianie ścian. Robi się to zależnie od rozmiarów i charakteru pomieszczenia, jak również zależnie od posiadanych środków. Najbardziej istotną funkcję mają tu jednak upodobania właściciela. Niektórzy ludzie bowiem nie lubią ozdabiać ścian, stawiając na prostotę i minimalizm, a przede wszystkim na posiadanie tylko przedmiotów funkcjonalnych. Ponadto jednak zdecydowana większość lubi rozmaite dekoracje. Typowym sposobem na ozdabianie ścian jest wieszanie oprawionych obrazów i zdjęć. Obraz na płótnie w znacznych rozmiarach może decydować o charakterze pomieszczenia i nadawać mu styl, dzięki czemu nie będą wymagane już żadne dodatkowe elementy dekoracyjne.

Pages