You are here

Home

mieszkania

Budynek mieszkalny utrzymany w designie klasycznym.

Elegancki salon domowy
Author: Chris Phutully
Source: http://www.flickr.com
Pomimo że aktualne czasy to bezsprzecznie takie, o których można mówić, że są w pełni modernistyczne, to i w tej chwili, gdy chodzi o dekorację wnętrz nie brakuje osób, które preferują, by ich budynki mieszkalne były urządzone w stylu tradycyjnym. I to upodobania takie obecne będą w takim samym stopniu pośród osób w starszym wieku, jak i młodszych.

Fototapeta, jaka idealnie jest dopasowana do konkretnej ściany

Fragmenty mieszkania
Author: Pleuntje
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsi deweloperzy zazwyczaj opierają się na popularnych rozwiązaniach, ponieważ w ich przypadku mają pewność, że sprawdzą się doskonale. Rzecz jasna, od tej normy są pewne odstępstwa, więc np. rozkład mieszkania o takiej samej powierzchni nie zawsze jest taki sam.

Jeszcze częściej nie tylko obrazy i zdjęcia decydują o tym, jaka jest dekoracja ściany

Fototapeta lateksowa Asia
Author: Fototapeta4u.pl
Source: Fototapeta4u.pl
Każda człowiek, który współcześnie posiada lub ma zamiar nabyć swój własny dom lub swoje osobiste mieszkanie na pewno borykał się lub zetknie się w przyszłości z problemem jego dobrego urządzenia i przystrojenia.

Jak urządzić pokój dzienny

Fototapety z miastem, przykłady grafik na fototapetę
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Salon, czyli pokój dzienny powinien być miejscem, w którym każdy mieszkaniec domu lub mieszkania będzie czuł się rzeczywiście dość dobrze. W tym celu absolutnie należy zatroszczyć się o jego odpowiednie urządzenie. Salon powinien być możliwie jak najbardziej przestronny, dodatkowo niezbędne jest wygospodarowanie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie telewizji, czytanie książek lub wizyty przyjaciół.

Charlotte – jedyne w swoim rodzaju umeblowanie i dekoracje

Skórzana kanapa
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Ładne i eleganckie meble nie tylko potrafią cieszyć wzrok, lecz także stanowią ważną wizytówkę całego mieszkania. Schludny i estetyczny wygląd pomieszczenia umie nie wyłącznie zauroczyć gości, lecz również znacznie przyczynia się do wytworzenia w budynku miłej atmosfery.

Wiele ludzi pragnie mieć je w mieszkaniu!

Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Author: Empik
Source: Empik
Co kryją w sobie antyki iż tak je doceniamy? Staranność wykonania? Dbałość o wykończenie czy też może ducha historii? Przypuszczam iż wszystko to razem czyni je wartościowymi. Mimo iż nie każdego stać na urządzenie całego mieszkania czy nawet jednego z pokoi w antyki, to miło jest mieć choć mały drobiazg naznaczony starością, noszący ślady użytkowania przez poprzednie stulecia.

Samodzielna renowacja tapicerska

Jadalnia w domu
Author: Stephane Mignon
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie przez nas z rozmaitego rodzaju mebli stało się konieczną częścią naszego życia. Każdy z nas w istotnej mierze użytkuje je we własnym domu. Ich zastosowanie stało się nadzwyczaj uniwersalne, bowiem spełniają one szczególnie praktyczną funkcję.

Pages