You are here

Home

garnitur

Ciężkie zagadnienie: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną trochę kontrowersyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zażenowanie. Ci z nich którzy mają pociąg do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która niewątpliwie ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Czasem trzeba pokombinować z własnym strojem

koszulka
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Na co dzień idąc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej istnieje. Zaznaczymy czy powinniśmy przychodzić w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych należy poszaleć z własnym strojem i nie trzymać się dokładnie wyznaczonych modeli. Teraz w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których mieści się śmieszny nadruk, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są wyśmienite na każdą okazję, gdy dorzucimy do nich bolerko i szpilki, przemienią nas w silne bizneswoman, jednak, gdy włożymy sweterek i balerinki, możemy śmiało wyskoczyć z koleżanką na lunch.

Jak dobrze się pokazać na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Ubrania również mężczyznom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój styl. Co ważne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie wygody w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Popularny strój na ślub

Ludzkie tradycje to interesująca sprawa. Zwyczajnego dnia wrzucamy na siebie zwykłe ubrania, a gdy nadejdzie jakiś kluczowy dzień w życiu, inicjujemy szybkie poszukiwania eleganckich kreacji. Najznamienitszym wydarzeniem tego typu jest ceremonia matrymonialna.

Marynarka skórzana to znakomite rozwiązanie dla każdego.

W dzisiejszych latach coraz to bardziej wytworne stają się marynarki skórzane. Sam bardzo lubię tego typu marynarki ponieważ są bardzo użyteczne, ciepłe oraz odporne. Marynarka skórzana to idealne wyjście na wiosenne czy też zimowe dni. Sklep wittchen zapewnia nam bardzo szeroki dobór zarówno kurtek jak i cen.

Strój bożonarodzeniowy dla mężczyzny nie musi być nudny i konwencjonalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
Author: Kent Wang
Source: http://www.flickr.com
To często jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że mężczyźni mają łatwiej niż panie, ponieważ ubiorą garnitur, który pasuje prawie zawsze, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, by było najbardziej optymalnie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej optymalny, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

Pages