You are here

Home

ściana

Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako podarowanie sobie odrobiny luksusu za nieduże pieniądze.

obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
By udekorować ściany swojego lokalu obrazami sławnych malarzy, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Jeśli mamy troszkę czasu i chęci, możemy zakupić reprodukcje naszych ulubionych malarzy w zwykłym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. Aby taka dekoracja świetnie wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, warto zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być zrobiona.

Praktyczne i efektowne ozdoby ścienne

obraz
Author: floodllama
Source: http://www.flickr.com
W sumie od najdawniejszych czasów ludzie starają się urządzić własne mieszkania w sposób estetyczny i cieszący oko. W tym celu stosuje się różnorodne elementy dekoracyjne o zróżnicowanym wykorzystaniu. Istotną sprawą w urządzaniu każdego domu lub lokalu jest decyzja o wyglądzie ścian. To one bowiem w dużeym stopniu świadczą o charakterze danego lokalu czy budynku. W nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu wnętrzach nierzadko bywa tak, że ściany są pomalowane na jasne kolory i nic na nich nie ma, co jest jednak zamierzone.

Dekoracja wnętrz w wielkim mieście

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która pobiera inspirację z otaczającego nas świata. Inspiracją mogą być zarówno przyroda jak i czar wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wyboru dekoracji z cegły i metalu lub dla mniej odważnych do naklejenia fototapety z panoramą miasta.

Kwieciste fototapety

Mak wschodni Brillant
Fototapety nie tylko optycznie powiększają domową przestrzeń, ale są także sposobem na ekspresową i widowiskową dekorację domu. Propozycję na wzór można znaleźć na wielu stronach internetowych lub zamówić tego rodzaju wielkoformatową dekorację u fachowych sprzedawców, na której będzie wydrukowane zdjęcie zrobione przez nas.

Jak aktualnie można udekorować łazienkę w mieszkaniu

Author: KALDEWEI
Poszukując dziś na rynku różnego typu rozwiązań, znaleźć można na szczególnie atrakcyjne opcje. Klienci stale szukają kompromisów, które umożliwią im wyjątkowy i oryginalny wystrój każdego pomieszczenia, a szczególnie zatroszczy o estetykę łazienki. Zainteresowanie klientów skierowane jest dzisiaj głównie na fototapety do łazienki. Ta opcja nigdy się nie znudzi, ponieważ za tapetę może posłużyć nawet zdjęcie rodzinne, z wakacji, jak również każdy obrazek, który spodoba domownikom. Fototapety drukowane są na wymiar, o co zadba każdy producent. Zadowolenie klientów jest dla niej najważniejsze!

Ciekawe dekoracje ścienne

Fototapety miasto
Source: http://demur.pl/inspiracje
Dekorowanie ścian w pomieszczeniach to zwyczaj, który znany jest praktycznie od najdawniejszych czasów. Ozdoby te bywają różnych rozmiarów i z rozmaitych tworzyw. Mogą również pełnić funkcje wyłącznie ozdobne albo praktyczne. Rola praktyczna będzie polegała na zakryciu uszkodzonego czy w inny sposób źle wyglądającego fragmentu ściany. Typowymi ozdobami ściennymi, które ciągle spotyka się w wielu domach, są obrazy. Występują więc prace malarzy klasycznych i ich reprodukcje, a także wytwarzane masowo obrazy przedstawiające kwiaty czy krajobrazy.

Kuchenne dekoracje

dekoracje kuchenne
Author: mattwalker69
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsza kuchnia to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale także, spotkań i rozmów. Należy zadbać, aby to szczególne miejsce było nie tylko praktycznie zaaranżowane, ale także aby wykorzystane dekoracje i akcesoria nadawały wyjątkowego charakteru kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można uzyskać używając fototapety kuchenne.

Pages