You are here

Home

ciuchy

Blog na temat mody to masa weny

moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Fashion dla jednych ma jedynie takie znaczenie, że w marketach regularnie zmienia się styl rzeczy, które można kupić. Dla innych moda jest czymś dużo bardziej istotnym. Duża liczba osób podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, co więcej - takiej, którą można wykorzystać na co dzień. Nie są to niezrozumiałe obrazy czy udziwnione konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i olśnić znajomych a także przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Czemu dobrze jest wybrać outfit żołnierski?

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Militarne akcenty są obecne w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać stylizację militarną? Głównie dlatego, iż styl militarny uwydatnia indywidualizm a także siłę charakteru. Dołącz do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój strój natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić ognisty temperament. Wojsko jest kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie odróżni Cię na tle tłumu i podkreśli Twój indywidualizm.

Jedziemy na urlop. Co musimy spakować?

Moda damska w stylu grunge
Author: House
Source: House
Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś ciekawy wyjazd. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, wyjazd opłacony, lecz ciągle puste torby podróżne oznajmiają, iż przed nami żmudny, niezbędny obciążenie – pakowanie. Co ze sobą zabrać, aby wyjazd był trafiony? Ogólnie odpowiedź na to pytanie dla każdego może stanowić coś odmiennego, lecz są bezdyskusyjne przedmioty, które zabrać po prostu trzeba. Na pewno ciuchy.

Nowoczesna odzież termoaktywna

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Bielizna termoaktywna początkowo używana była w zgodzie ze swoim przeznaczeniem więc jako specjalistyczna odzież sportowa lub dla służb mundurowych. Z biegiem lat jej funkcje poszerzyły się w znacznym stopniu. Głównie dlatego, że jest ona bardzo praktyczna w noszeniu również na co dzień.

Jej cechy zapewniają wygodę a jest to ważne jeśli chodzi o takie ubrania przedmiotach jak na przykład bokserki termoaktywne - ubranie, które ze swej natury musi być wygodne.

Odzież damska

moda damska
Author: MOHITO
Source: MOHITO
W dzisiejszych czasach kobiety nawet mimochodem dowiadują się o modzie bardzo dużo. Nie trzeba szukać stylistki, nie trzeba uczęszczać do szkoły, gdzie mielibyśmy lekcje dotyczące materiałoznawstwa i historii ubioru, starczy, że włączymy jakikolwiek program w TV. Nawet w śniadaniowych programach porusza się tematy dotyczące mody damskiej.

Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M.

Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy uporać się z przychodzącą szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

H&M – ciuchy dla wszystkich

Mało kto wie, że ubrania H&M są oferowane już od niemalże siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego globalnego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dziesięć lat temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do firmy. Pionierski punkt handlowy H&M otwarto zaledwie dwa lata po koszmarze Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka nazywała się Hennes, co w języku jej założyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w butikach sprzedawano jedynie ubrania kobiet.

Pages