You are here

Home

stylizacja

Unikatowa ceramika

porcelana
Author: Zakłady Porcelany Ćmielów
Source: Zakłady Porcelany Ćmielów
Piękne wyroby z porcelany od lat były bardzo popularne i tak jest także dzisiaj. Porcelana nie jest zwyczajną ceramiką – zarówno w dawnych Chinach, gdzie ją odkryto, jak również potem w Europie była uważana za artykuł wysokojakościowy, ze starannością ją malowano w delikatne wzory , a także obrazy. Tak znaczny szacunek porcelana zawdzięcza nadzwyczajnemu wdziękowi, gładkiej powierzchni i lekkości, dzięki jakiej można wykonać naczynia znacznie wytworne od bardziej typowych rodzajów ceramiki. Jej obróbka wymaga także sporego talentu. Współcześnie Polska jest znana z wielu tradycyjnych, unikalnych wyrobów z ceramiki – zwłaszcza ciekawe naczynia porcelanowe są wytwarzane w Chodzieży.

A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby przeobrazić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?

Pomocne wskazówki ubraniowe

kobieta na zakupach
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Być modnym i gustownym? Jak to zrobić? W artykule zamieściliśmy kilka porad. Często przy tym lepiej nie żałować sobie odrobiny pieniędzy na potrzebne ubrania. Trzeba zadbać od razu o dodatki do ubioru, o gustowne, wspaniałe wisiorki pasujące przykładowo.

Wyposażenie restauracji na wyjątkowym poziomie

Wnętrze restauracji
Author: Haldane Martin
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel restauracji usiłuje albo powinien zacząć starać się o każdy szczegół oraz ciekawy wystrój. Dopasowane rewelacyjnie opcje udoskonaleń odnaleźć można na każdym kroku, ponieważ świat jest pełen inspiracji. Nowatorskie akcesoria restauracyjne, wśród których pojawiają się także przyprawniki, to niezaprzeczalnie znakomity wybór. Oferowane nam obecnie przez specjalistów możliwości przyprawiają zdecydowanie o zawrót głowy.

Niepowtarzalna biżuteria dla każdej z nas

Biżuteria Diva - bransolety
Author: Diva
Source: Diva
Za oknami cudowne lato, chodzimy w zwiewnych, lekkich sukienkach i sandałkach. Letni klimat wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do lekkich stylizacji może być biżuteria ręcznie robiona.

Modny mężczyzna

Author: BGN
Przez długie lata w naszej mentalności zapanowało niezrozumiałe przeświadczenie, że modą powinny zajmować się jedynie kobiety. Jakiegokolwiek mężczyznę, który zainteresował się tym fascynującym tematem, od razu zarzucano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Było powszechnie przyjęte, że prawdziwy samiec nie może zwracać dużej uwagi do własnego sposobu ubierania się, a jeśli to czyni, jest po prostu zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszna obelga.