You are here

Home

garderoba

Wiosenne porządki czas rozpocząć!

kobieta w bluzce
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Wiosna wybucha całą mocą. Poranki są jeszcze chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, iż warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co moglibyśmy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba kupić, nawet panowie winni zrobić dokładnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za momencik na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi kurtkami, swetrami zakupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. To dobrze!

„Szaffing” a więc wiosenne sprzątanie szafy

Kwiecień oraz maj to okres w którym z reguły bierzemy się za wielkie, wiosenne sprzątanie. Przetrzepujemy dywaniki, czyścimy okna, dokonujemy przeglądu rynien i dachu. Panowie dokonują niezbędnych napraw i wszelakich konserwacji. Także na działce, na stryszku i w piwniczce czynimy duże wiosenne porządki. Kiedy trzeba maluje się ogrodzenie, bramę, albo tylko dokonujemy przeglądu ich stanu.

Kilka słów o modzie

Author: Obsessive
Mężczyźni często mają problemy ze zrozumieniem pań. Nic dziwnego, albowiem płeć zmienia bardzo dużo – nasze zachowania, upodobania i talenty. Rzecz jasna prawidłowe są postulaty równości płciowej, jednakże nie znaczy to, że neguje się pewne różnice.

Jak dopasować odzież dla pana?

mężczyzna w kurtce
Author: F Delventhal
Source: http://www.flickr.com
Jak dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka jest pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję? Najlepiej zawsze przed zakupem zrobić początkową wybór kluczowych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

Bogaty wybór najmodniejszych płaszczy dla kobiet

moda damska
Author: BGN
Source: BGN
Bez problemu możemy wskazać wiele bardzo ważnych elementów damskiego ubioru które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na ogólny wygląd zewnętrzny każdej swojej użytkowniczki. Bez wątpienia warto zatroszczyć się o nie wszystkie z najwyższą możliwą uwagą, ponieważ tylko w taki sposób będziemy mogli cieszyć się naprawdę zadowalającym nas stylem.

Najważniejsze elementy garderoby damskiej

płaszcze damskie
Od bardzo dawna wszystkim wiadomo o tym, że kobiety traktują kwestię swego wyglądu zewnętrznego ze znacznie większą uwagą niż mężczyźni. W związku z tym nie można raczej dziwić się temu, że same tylko stworzone dla nich ubrania charakteryzują się dużo większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w mniejszym sklepie możemy się spotkać ze znacznym ich wyborem.

„Nie mam co na siebie włożyć” - podstawowy problem!

Każda z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ciuchów. moda zmienia się jak w kalejdoskopie i dobrze jest za nią nadążać. Nie musi to wymagać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale kilka ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić idealną bazę stroju dobrze jest posiadać.

Pages