You are here

Home

kreacje

Blog na temat mody to masa weny

moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Fashion dla jednych ma jedynie takie znaczenie, że w marketach regularnie zmienia się styl rzeczy, które można kupić. Dla innych moda jest czymś dużo bardziej istotnym. Duża liczba osób podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, co więcej - takiej, którą można wykorzystać na co dzień. Nie są to niezrozumiałe obrazy czy udziwnione konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i olśnić znajomych a także przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Najważniejsze elementy garderoby damskiej

płaszcze damskie
Od bardzo dawna wszystkim wiadomo o tym, że kobiety traktują kwestię swego wyglądu zewnętrznego ze znacznie większą uwagą niż mężczyźni. W związku z tym nie można raczej dziwić się temu, że same tylko stworzone dla nich ubrania charakteryzują się dużo większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w mniejszym sklepie możemy się spotkać ze znacznym ich wyborem.

Zaskakujące ubrania karnawałowe idealne na zabawę. Jak wybrać?

stroje karnawałowe
Author: Visit Tuscany
Source: http://www.flickr.com
Czas karnawału to chwila, kiedy można bez problemu ubrać się w przeróżne stroje i świetnie się bawić nawet jako dorosły. Dawniej o wiele rzadziej chętni byliśmy do przebieranek, natomiast obecnie podejście do tego tematu jest raczej luźne.

Modne sukienki na wiosnę

Author: Charles Vögele
Kobiety od zawsze dążyły do tego, by wyglądać bardzo dobrze. Wybór stosownego ubrania to trudna sprawa. Wymaga od płci pięknej wiedzy przede wszystkim o sobie. Musimy wiedzieć, co powinnyśmy maskować, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest prosty obszar, ale wystarczy poznać parę nieskomplikowanych reguł. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Kiedy mamy szeroki dół, to będzie dopasowana góra. I odwrotnie.

Trochę słów o modzie

Nadchodzą pogodniejsze dzionki, a wspólnie z nimi wietrzenie waszych szaf. Należy po długich zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Wkładamy głęboko duże swetry, grube rajtuzy i grube spódnice. Sezon wiosenny to czas, gdy są na wybiegach i na deptakach sukienki.

Zara czyli sklepy z modnymi ubraniami w korzystnej cenie

W epoce globalizacji, w latach, gdy mieszkamy w wielkich skupiskach ludzkich, nie można nie dostrzec, że prawie w dowolnej dziedzinie nastają i mijają różne trendy. Dotyczy to technologii, pożywienia, sposobu wypowiadania się, szczególnie wśród młodych ludzi, no i, co pewnie najbardziej klarowne – mody, świetnie znanej, choć przez niewielu tak naprawdę pojmowanej materii, która w danym sezonie nakazuje ubierać się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest modne, a inne nie. Zwłaszcza panie, które najczęściej próbują poprawić własny obraz w oczach wszystkich, również obcych ludzi mijanych na chodnikach, starają się zwykle nosić się zgodnie z modą i z godnością, a już na pewno sławy – na dowolnym wydarzeniu, gdzie zjawiają się fotografowie i reporterzy z różnych czasopism, muszą prezentować się w ubraniach, które uznawane są za modne.