You are here

Home

sylwetka

Moc biustonoszy

Author: Karen Ellis
Pewni ludzie lubią podkreślać, że biustonosz jest konieczny dziewczynie, by oszukiwać faceta. Od zarania dziejów znaczny wymiar biustu jest kochany przez męską część populacji, zatem panie starają się zakryć wszelkie deficyty natury.

Bielizna dla kobiet i mężczyzn

Author: DONNA
W galeriach zazwyczaj nabywamy rozmaite stroje, takie jak suknie czy koszulki, a często zaniedbujmy sprawę wyboru porządnych fragmentów ubrań, które nosimy pod ubraniem. Majtki i biustonosze wybieramy więc niefrasobliwie, uważając, że wszakże i tak nikt nie będzie oglądał tych elementów. To duży błąd w myśleniu, gdyż bielizna to bardzo ważny element erotyczny, który ma wielki wpływ na panów.

Bielizna damska

Author: DONNA
Mody cały czas ulegają zmianom. Jakby tak zerknąć na to z dystansem, może wyglądać to kuriozalne, że każdego roku pojawiają się inne zasady dotyczące tego, co jest gustowne.

Sprezentuj ładną bieliznę swojej kobiecie

Jak spać, żeby się wyspać
Author: Hästens
Source: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że damy waszych serc lubią modnie wyglądać jedynie za dnia, no to muszę pomóc wam przejrzeć na oczy: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie chcą wyglądać kładąc się do łóżka. I nie mowa tu o seksownej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na konkretną okazję, ale również tę na pozór zwyczajną, która po prostu dobrze leży.

Przyszły cieplejsze dni - pora zadbać o swój wygląd

Author: www.swiatbielizny.pl
Zima zbliża się do końca, wiosna już tuż tuż – jest to idealny okres na to, by rozruszać sztywne kości i odrobinę poprawić sylwetkę. Nie tylko poprawi się kondycja i stan zdrowia całego organizmu – ładna sylwetka przyda się zawsze, czy po to, żeby wciąż na nowo wprawiać w zachwyt swojego partnera czy partnerkę, czy po to, aby z prościej było rozpocząć nową znajomość, jeśli jesteś samotny bądź samotna, czy też po to, by w przypadku problemu iść do doktora bez odrobiny zażenowania. Poza tym znajdujące się w świetnej kondycji ciało sprawia, że i psychicznie lepiej się człowiek czuje, a to widać w jego twarzy, gestach i usposobieniu – pierwszy krok do zrobienia korzystnego wrażenia na wszystkich i prostszego osiągania sukcesów.

Każda kobieta może wyglądać dobrze, bez względu na wiek czy figurę

pokaz mody damskiej
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że nawet bardzo zgrabna sylwetka wygląda nieodpowiednio w niektórych ubraniach. Bywa też, że nawet bardzo wysokie panie z lekką nadwagą są w stanie tak dobrać ubiór do swojej sylwetki, że prezentują się dobrze niezależnie od tuszy. Jak dobierać ubrania?

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są wyśmienite na każdą okazję, gdy dorzucimy do nich bolerko i szpilki, przemienią nas w silne bizneswoman, jednak, gdy włożymy sweterek i balerinki, możemy śmiało wyskoczyć z koleżanką na lunch.

Pages