You are here

Home

elementy

A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby przeobrazić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?

Innowacyjna technologia LED

technologia LED
Author: William Ward
Source: http://www.flickr.com
Charakter oświetlenia w naszym mieszkaniu nie powinien być nudny i mało oryginalny. Odpowiednio dobierając światło, możemy stworzyć w nim idealny klimat. Współcześnie wybór lamp w sklepach jest duży, a technologia bardzo rozwinięta - możemy osiągnąć różnorakie rezultaty. Od wielu lat odchodzi się od montowania w pomieszczeniu jedynie jednego światła, centralnego. O wiele częściej eksperymentujemy w mieszkaniach ze światłem. Rzecz jasna różnego rodzaju żyrandole wciąż są niezwykle chętnie stosowane w mieszkaniach, jednakże nie mniejszą popularnością cieszą się m.in. listwy LED, które są nowym odkryciem ostatnich lat.

W jaki sposób ciekawie zaaranżować salon

szafa
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Salon, tak samo jak każde inne wnętrze, można zaaranżować na dużo rozmaitych sposobów. Dopasowanie wszelkich elementów do tego pomieszczenia zależy od mieszkańców. Aktualnie na rynku jest tak duży wybór mebli i innych akcesoriów, że każdy może stworzyć niebanalne pomieszczenie. Rzecz jasna wymaga to jakiejś wiedzy i poczucia smaku, ale generalnie nie jest to trudne zadanie. Wystrój wnętrz zalicza się także do obowiązków części zawodów, na przykład dekoratora wnętrz.

Cudowny świat produktów filcowych

Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Author: Tosca Blu
Source: Tosca Blu
Filc to niesprawiedliwe zapomniany materiał. Wyróżnia się on dużą uniwersalnością – można wyrabiać między innymi buty, akcesoria do mycia\oczyszczania i ozdoby z filcu. Filc znakomicie pasuje do przemywania wszelkiego rodzaju szklanych obiektów. O ile pragniesz mieć szmatkę, która skutecznie obmyje okulary z zanieczyszczeń, wybierz wyrób filcowy. Identycznie jest w sytuacji zaawansowanych obiektywów lustrzanek – każdy dobry operator takiego cudeńka wie, że najszybciej czyścić soczewki szmatką z filcu.

Kinkiety nowoczesne mają szansę mieć najróżniejsze kształty

Lampa wisząca
Author: Till Westermayer
Source: http://www.flickr.com
Jak wielu nie byłoby ludzi, tyle będzie zdań na temat tego, co najlepiej prezentuje się w mieszkaniu oraz jakie detale aranżacji wnętrz musimy wybrać. Jak się jednak okazuje kinkiety prezentują się tak wspaniale, że większość ludzi decyduje się właśnie na ich sprawunek w czasie aranżacji swojego domu.

Ręczna robota w cenie, czyli kartki robione ręcznie.

skrzynki na listy
Author: Blomus
Source: http://www.smakprostoty.pl
W dobie tak rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zanikły już tradycje pisania korespondencji i robienia notek w notatnikach lub notesach. Zdumiewa więc stan rzeczy, iż sklepy, które oferują wyżej wymienione rzeczy cały czas prosperują, a co więcej prężnie się rozwijają. Na całym świecie spotkać więc można miłośników tej dawnej zdawać by się mogło metody porozumiewania.

Światła w mieszkaniu

lampa w stylu japońskim
Author: Annabelle Orozco
Source: http://www.flickr.com
W trakcie wykańczania mieszkania istotny jest odpowiedni dobór oświetlenia. Przy wybieraniu lamp należy brać pod rozwagę przeznaczenie pomieszczenia. I tak w pomieszczeniu, w którym zwykle pracujesz, najrozsądniejszym wyborem są lampy emitujące silne światło, dzięki któremu zawsze będziesz maksymalnie skupiony na realizowanych zajęciach. W alkować zaś rzecz prezentuje się odwrotnie – tam najlepszym rozwiązaniem są lampy emitujące światło przytłumione, budujące klimat przytulności.