You are here

Home

bawełna

Sklep z bielizną damską jak i męską

Krisline - koszulka
Source: Jagna.pl
Bielizna stanowi ważny atrybut codziennej garderoby. Niewygodna sprawia, że dzień w pracy, ćwiczenia a nawet sen stanie się czynnością nieprzyjemną. By tego uniknąć należy wybierać bieliznę nie tylko dobrze dopasowaną, co jest oczywiście bardzo istotne, ale także taką, w której skóra może swobodnie oddychać. Jeśli ktoś nie lubi nieciekawych zestawów, z pewnością się nie rozczaruje. Wielu producentów proponuje bardzo seksowną i wygodną bieliznę, lecz niestety często wiąże się to z wysoką ceną.

Co założyć idąc na randkę?

kobiety w żółtych sukienkach
Author: Bess Georgette
Source: http://www.flickr.com
Raz na kilka miesięcy na pewno przeglądamy swoje ubrania. Zazwyczaj w poszukiwaniu stroju na konkretną imprezę, ale czasem również tak po prostu, żeby zaprowadzić ład i sprawdzić, które ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i warto znowu zacząć je nosić. Trzeba raz na pewien czas przekopać szafę, gdyż możemy znaleźć piękne, a dawno zapomniane stroje. Przykładowo sukienka z baskinką.

Sukienki bawełniane na jesień, czyli sprawdzone lekarstwo na przygnębienie

sukienka
Author: sugarfree.pl
Source: sugarfree.pl
Udowodniono naukowo, że brak światła słonecznego negatywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Brak ogrzewających promyków dokucza zwłaszcza zimową porą, ale jesienne dni również są bez słońca. Nic dziwnego, że ciemne chmury za oknem stają się przyczyną rozbicia, senności, migreny, czyli jednym słowem: chandry. Elegantki dysponują całym arsenałem instrumentów przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciw jesiennej pogodzie najcięższe kolubryny.

Sekretem kobiecości są sukienki

sukienki
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Raz na jakiś czas na pewno przeglądamy swoje ubrania. Zwykle w poszukiwaniu stroju na jakąś okazję, lecz czasem też tak po prostu, by zrobić porządek i sprawdzić, jakie ciuchy na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i warto znowu zacząć je nosić. Należy raz na jakiś czas sprawdzić garderobę, bo być może odkryjemy piękne, a długo nie noszone ubrania. Przykładowo sukienka z baskinką.

Wygodne skarpety i odpowiednio dopasowane buty sprawią, że pokonamy każdą odległość pieszo

Buty męskie
Author: Steve Hodgson
Source: http://www.flickr.com
Skarpety to element naszej garderoby, którego z reguły należycie nie doceniamy. Właściwie nie dostrzegamy niekiedy ich istnienia, do chwili, kiedy nam się zagubią lub - mówiąc nieco ironicznie - nie skończą nam się czyste pary. Jednakże trzeba docenić funkcję, którą pełnią w naszej garderobie skarpety.

Męski outfit - jak powinien wyglądać facet z klasą

mężczyzna
Author: Barbro Andersen
Source: http://www.flickr.com
Dziś, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Co więcej – nad wyraz często stosowane w praktyce. Z tego powodu jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co więcej – przez własną nieuwagę.

Szafa stylowego mężczyzny

Koszula robocza
Author: heimdall
Source: http://www.sxc.hu
Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Duże znaczenie ma materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to bardzo dobrze. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a do tego zapewniają komfort noszenia.