You are here

Home

butik

Jak prezencja sylwestrowego ubrania jest zależna od rodzaju balu i charakteru damy

sukienka
Author: NIFE
Source: NIFE
Z wypiekami na policzkach oglądamy filmy z poprzednich lat, gdzie białogłowy w długich, ozdobnych sukniach mkną lekko po marmurach sal balowych w rytm kontredansa przygrywanego przez nadworną kapelę. I łezka się w oku kręci na myśl, że współcześnie takich imprez już nie ma. Pewną namiastką tych niegdysiejszych spotkań towarzyskich są obecne bale sylwestrowe. Aby jednak poczuć się na nich jak autentyczna pani z epoki, szykowna kobieta jest zmuszona wpierw zakupić zadziwiającą kreację.

H&M – ciuchy dla wszystkich

Mało kto wie, że ubrania H&M są oferowane już od niemalże siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego globalnego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dziesięć lat temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do firmy. Pionierski punkt handlowy H&M otwarto zaledwie dwa lata po koszmarze Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka nazywała się Hennes, co w języku jej założyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w butikach sprzedawano jedynie ubrania kobiet.

Zakupy przez Internet - wygodne i praktyczne

Stale rosnąca liczba sklepów internetowych sprawiła, że dziś możemy zrobić zakupy, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i pomocne, bo często w galeriach nie ma kompletnej oferty ciuchów z określonej kolekcji lub wszystkich rozmiarów. Poza tym mamy szansę spokojnie obejrzeć produkt, nie musząc odpowiadać na natarczywe uwagi ekspedientki i oszczędzając koszty związane z dojazdem do galerii.

Płaszcze zara to coraz powszechniej preferowany marka przez dziewczyny.

W dzisiejszych latach nie wyobrażam sobie dziewczyny, która w mroźne dni nie nosi płaszczu. Powiem szczerze, że w obecnych latach jest coraz to większy wybór jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego płaszczu. Osobiście preferuję, gdy moja kochana żona nosi płaszcze zara. Nie dosyć, że wygląda w nich prześlicznie to do tego jest to nie drogi wybór.