You are here

Home

Naklejki przeznaczone na lodówki

Nieraz podczas renowacji kuchni stajemy przed problemem zakupu nowiuteńkiego sprzętu AGD. Aczkolwiek nie zawsze mamy odpowiednią ilością pieniędzy, dzięki którym będziemy mogli sobie pozwolić na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą ciągle działającą, starą lodówkę możemy przeobrazić za pomocą kolorowej fototapety.
kuchnia
Author: Pixers
Source: Pixers
W ostatnim czasie najpopularniejszymi kolorami sprzętu kuchennego była biel i srebro. Dziś można zakupić lodówkę w dowolnym kolorze. Jednak taki nowoczesny design jest bardzo drogi. Dlatego sposobem na przekształcenie i ubarwienie kuchennego wnętrza są naklejki na lodówkę. Dzięki nim nasz stary sprzęt kuchenny nabierze świeżego i ciekawego wyglądu.Owe naklejki na drzwi lodówki możemy dostać w wielu kolorach oraz wzorach. Trafny wzór można dopasować na zasadzie kontrastu, poprzez dobranie kolorystyczne lub zwyczajnie zgodnie z osobistymi preferencjami.

lodówka
Author: Pixers
Source: Pixers
Ciekawe fototapety na lodówkę to po prostu zwykłe magnetyczne maty, które bez trudności można samemu zamontować jak i rozebrać. Przed zamówieniem właściwego wzoru należy precyzyjnie zmierzyć wybrany sprzęt AGD. Otwory na rączki i uchwyty wycina się samemu.

Naklejka na lodówkę z ziarenkami kawy, świetnie będziewyglądała w kuchni o kolorze brązu. Zaś żółte słoneczniki, cytryny czy smaczne truskawki będą nadzwyczajnie rozweselać i rozświetlać białe wnętrza. Dla ludzi ceniących sobie bardziej szykowne naklejki spodobać się mogą te z wizerunkiem piwniczki z winem, ulicy Nowego Jorku czy Wieży Eiffla.