You are here

Home

Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako podarowanie sobie odrobiny luksusu za nieduże pieniądze.

By przyozdobić ściany swojego domu obrazami znanych artystów, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Gdy mamy troszkę czasu i chęci, możemy kupić reprodukcje naszych ukochanych malarzy w normalnym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. By taka dekoracja dobrze wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, trzeba zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być wykonana.


druk na płótnie
Source: http://demur.pl/obrazy
Do wyboru mamy druk na płótnie, druk na drewnie a także na papierze kredowym. Walorem druku na płótnie jest trwałość oraz odporność wydruku na czynniki zewnętrzne. Z kolei reprodukcja wykonana na drewnie nie potrzebuje dodatkowego kupna ram, ponieważ nawet bez nich reprezentują się świetnie. Kopia wykonana na papierze kredowym potrzebuje oprawienia w antyramę i jest mniej trwała, ale za to stosunkowo tania. Jak widać, mamy spore pole wyboru, i tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać.

Drukowanie na płótnie (porównaj twoja-galeria.eu) - dzięki tej technice uzyskamy zaskakujący rezultat ekspozycyjny fotek nawiązujący do sztuki malarskiej. Struktura tkaniny płóciennej ze swą matową nawierzchnią to świetny podkład pod każdy kolor, tonację i tematykę zdjęć. Po wydrukowaniu fotografii na płótnie i naciągnięciu go na blejtram, czyli ramę z profilowanych listew, na którą zwyczajowo od wieków przybijane jest płótno malarskie. Druk nachodzi na boczne krawędzie blejtramu co zapewnia estetyczne wykończenie całości.


Wydruk na tkaninie imitującej płótno malarskie wykorzystywany jest głównie do druku fotografii lub reprodukcje obrazów, które po naciągnięciu na blejtram dają niesamowity efekt portretu lub obrazu. Jest to niezwykle elegancki i stylowy dodatek do każdych wnętrz. Wydrukowane fotografie ocieplą każde miejsce nieważne czy jest to prywatne mieszkanko, siedlisko czy biuro. Wydruk jest wodoodporny i nie traci kolorów. Obraz na płótnie ze zdjęcia to aktualny sposób na efektowną a zarazem modną ozdobę ścienną. Obrazy na płótnie ze zdjęcia mogą być jedno częściowe ale mogą także składać się z kilku części. Istnieje możliwość zmienienia koloru
obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
fotografii na efekt czarno-biały lub sepię. Można także wykonać reprodukcje obrazów i światowych dzieł sztuki na naturalnym płótnie malarskim. Obrazy które zaskakują swoim wdziękiem od setek lat.

Tym samym nigdy nie stracą na aktualności, są ponadczasowe. Każdy obraz wydrukowany jest z dbałością o detale, a kolory wiernie odzwierciedlone. Reprodukcje obrazów Twoja Galeria są gotowe do zawieszenia na ścianie, wystarczy tylko wbić gwóźdź. Reprodukcje uwydatnią każde wnętrze, dodając wyjątkowy nastrój. Jeszcze niedawno na tak ekskluzywne ozdoby do mieszkania jak obrazy sławnych malarzy, mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi ludzie. Obrazy Picassa czy Goi osiągają zawrotne ceny liczone w milionach złotych. Pozostali mogli je oglądać jedynie w muzeach, bibliotekach bądź też na wystawach organizowanych w niektórych miejscach na świecie.