You are here

Home

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery stare powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem - http://printidea.pl/content/8-zaprojektuj-koszulke-kreator są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, jednak podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. Cały czas.
Autor http://printidea.pl/sklep-z-koszulkami


Ciekawe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny tekst.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”