You are here

Home

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. To tylko dowód na to, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki printidea z własnym nadrukiem są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich oryginalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, jednak oznaczone śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.Kolorowe T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny rysunek.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”