You are here

Home

Reklama ledowa

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, a dokładniej zdolnością wydzielania efektów świetlnych w momencie gdy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu diody do stałego napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym. Jest to nowoczesna technologia dlatego nie będzie się bez zastosowania nowoczesnej elektroniki.
Światła ledowe umieszczane są w specjalnych oprawach tak by można było używać ich jako zwykłego oświetlenia. Ich główna cecha to większa trwałość oraz żywotność. Proste i małe żarówki tego typu używa się na przykład w podświetleniach samochodowych albo sklepowych witrynach.Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications
Nowości technologiczne

Technologia led wkracza bardzo często do prozaicznego życia. Zastępuje ona żarówki i oświetlenie tego typu. Z jakiego względu w życiu codziennym można zauważyć oświetlenie led? Jest to najbardziej energooszczędne oświetlenie na rynku, ponieważ zużywa nawet do dziesięciu razy mniej prądu niż oświetlenie tradycyjne. Dodatkową zaletą jest długa żywotność, odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Takie produkty nie emitują szkodliwego ultrafioletowego światła. Najważniejszą stroną pozytywną dla kupującego jest lepsza jakość wyświetlenia. Dlatego posiada ona szerokie użycie w reklamie. Światło, które emitują diody jest widoczne również w ciągu dnia, nawet w najbardziej słoneczny dzień, więc w najkorzystniejszym czasie handlowym. Diodowe reklamy mogą świecić światłem pulsacyjnym lub stałym co dodatkowo zwraca wzrok przechodniów.

Dobrze oświetlony obiekt

Działania polegające na oświetleniu obiektów w porze nocnej tak by wzbudzić zachwycenie u odbiorcy to iluminacje. Bardzo często tego typu oświetlenie wykorzystuje funkcje działające w technologii led, głownie z tego względu że wizualnie są dużo lepsze niż produkty do których używa się zwykłych żarówek. Ledowe moduły cechuje wysoka sprawność energetyczna, bezawaryjność i małe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Są odporne na wstrząsy, wibracje i uderzenia. A to wszystko dlatego aby odbiorca doświadczył niezwykłych wrażeń i przeżyć.