You are here

Home

Dobre pomysły na przyozdobienie ścian w pomieszczeniach

Mówi się, iż dom bez obrazów jest niczym cudnej urody twarz bez oczu. I należy się z tymi słowami zgodzić, albowiem to obrazy często są dopełnieniem całej stylizacji . Jeden obraz, chwila zastania nad miejscem na ścianie i pomieszczenie nabiera innego charakteru. W ramy oprawić możemy to, co nam tylko serce i dusza podpowiada. Zdjęcia, rysunki dzieci, pamiątki z podróży, czy własnoręcznie stworzone kolaże. Nie zapominajmy o jednym, aby charakter elementu współgrał zresztą pomieszczenia i odzwierciedlał temperament właściciela.
obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie interesującego zdjęcia może nam zagwarantować piorunujący efekt.

Zwłaszcza skradły nasze serca tryptyki. W obecnych czasach kładzie się nacisk na szczegółowe odtwarzanie rzeczywistości za pomocą aparatu fotograficznego oraz techniki komputerowej, dlatego nic nie ogranicza naszych dekoratorskich zapędów. Maki na łące, krajobrazy, reprodukcje malarzy – mamy w czym wybierać. Wydruk bez szkodliwych substancji umożliwia uzyskanie doskonałej jakości, przy jednoczesnym zapewnieniu trwałości barw.

Z wykorzystaniem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia jak i projekt graficzny na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

obraz
Author: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Source: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl
Spośród zdjęć z domowej kolekcji zdecydujmy się na takie, które przywołuje najmilsze chwile (jeśli jest to fotografia ze starego, rodzinnego zbioru, istnieje możliwość by je zeskanować). Wybierzmy swój plik ze zdjęciem, a w następnej kolejności poszukajmy w sieci drukarni, wpisując frazę: obrazy drukowane. Doświadczeni pracownicy z całą pewnością zrobią wszystko, aby format, przygotowanie pliku oraz efekt końcowy nas zachwycił.

Dobierając obrazy na ścianę łatwo jednak o efekt bałaganu. Nie zapominajmy, że wybrane zbiory powinny tworzyć spójną całość, a co najważniejsze nie mogą spoglądać na nas z każdej ściany. Czasami mniej znaczy więcej. Przy urządzaniu domowej galerii umieśćmy więc kilka ramek obok siebie, na jednej ze ścian. Ramki powinny być ułożone w kształt koła, prostokąta czy trapezu, tak by tworzyły spójną całość.

Znajdź inspiracje: