You are here

Home

Czemu dobrze jest wybrać outfit żołnierski?

Militarne akcenty są obecne w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Dlaczego opłaca się postawić styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, iż styl militarny podkreśla indywidualizm oraz siłę charakteru. Dołącz do własnej kreacji dodatki militarne, a Twój outfit szybko nabierze pewnej charyzmy. To idealny strój, by dodać sobie pewności siebie lub uwydatnić ognisty temperament. Wojsko jest kojarzone z twardymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, doskonale wyróżni Cię na tle tłumu i podkreśli Twoją niepowtarzalność.
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Styl wojskowy niekoniecznie musi zdominować Twoją stylizację. Nie trzeba się całkowicie ubierać w żołnierskie ciuchy. Jedyne co musisz zrobić to dodać do kreacji drobny element przyciągający wojskowe skojarzenia, a cała stylizacja nabierze charakteru. Opcji jest mnóstwo. Można nawet dobrać kurtkę stylizowaną na mundur do zwiewnej sukienki. Na temat również tutaj - modny styl wojskowy.

Z drugiej strony, duża liczba osób decyduje się na dużo silniejsze akcenty wojskowe. Jakie części garderoby najlepiej wybrać, aby wzbudzić skojarzenia ze strojem żołnierza? Możesz postawić na przykładowo militarną koszulę lub obszerne bojówki. Najbardziej rozpoznawalnym elementem żołnierskiej stylizacji jest jednak tkanina moro. Pierwotnie tkanina ta stanowiła po prostu robocze ubranie ochronne jednak aktualnie moro jest łączone przede wszystkim z typowym, żołnierskim strojem.Moro występuje w różnych odmianach, z tego powodu możesz prosto dobrać wzór tego typu do stylizacji. Styl wojskowy nie musi wobec tego oznaczać tylko koloru zielonego. Często spotykane są też odmiany szarości czy też granatu. W militarnych kreacjach można znaleźć także barwy khaki albo bardzo jasne palety barw.