You are here

Home

Zalety dobrego oświetlenia w mieszkaniu

Dobrze dobrane lampy zapewniają właściwe oświetlenie domu. Współczesne oraz zwykłe kinkiety, czyli lampy ścienne, są chętnie wybierane, dlatego producenci próbują nieprzerwanie zdumiewać obszerną oraz wieloaspektową proponując różne lampy.
Lampy mało popularne
Author: pedrosimoes7
Source: http://www.flickr.com
Kuszą nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim bardzo niską ceną – szczególnie jeśli chodzi o różnego typu kinkiety możliwych do zakupu w Internecie. Sklepy stacjonarne i internetowe oferują lampy biurkowe, lampki nocne oraz lampy sufitowe.

Trudny wybór: żarówki LED czy tradycyjne?

W ostatnim czasie wśród ofert pojawiły się żarówki LED. Ich system wykorzystuje diody oraz porównując je z lampami tradycyjnymi są znacznie trwalsze i sprawniejsze. W niewielkim stopniu się nagrzewają, a za pomocą kolorowych filtrów można uzyskać pożądaną barwę światła.

Lampy biurkowe, lampki nocne i lampy sufitowe z systemem ledowym są proste do dopasowania na wiele sposobów. Do negatywnych cech tego typu rozwiązań zaliczyć można wysoką cenę, natomiast wielu użytkowników przekonało się o nieskazitelnej jakości produktu i – wbrew pozorom – niskich kosztach eksploatacyjnych.

Pasek LED
Author: Mark Bell
Source: http://www.flickr.com
Poleca się zainwestować w żarówki LED, które dadzą namiastkę luksusu i będą służyły długo. W ciągu roku możliwe jest,by zaoszczędzić nawet 40 zł, wybierając oświetlenie klasyczne na żarówki LED. Jest to coraz korzystniejsze rozwiązanie, stosowane obecnie nie tylko w biurach, lecz również w różnych dziedzinach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej, np. w placówkach oświaty. Sprzyja to również tak popularnemu obecnie ekologicznemu stylowi życia.

Lampy halogenowe coraz bardziej popularne

Konsumenci często chcą spróbować nowości. Płacąc za halogeny, mają gwarancję sprawdzonej jakości. Wyśmienicie dopasowują się do aranżacji pomieszczeń, dodają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i tajemniczego klimatu. Halogeny jako elektryczne źródło światła są niezmiernie solidne, a przede wszystkim energooszczędne i funkcjonalne. Ich głównym zadaniem jest oświetlanie pokoi, natomiast często spełniają także funkcję dekoracyjną. Dodatkowo kupić je można obecnie w wielu sklepach w atrakcyjnych cenach.