You are here

Home

Towary sklepów H&M

Salony z ubraniami o charakterze sieciowym są aktualnie niezwykle chętnie odwiedzane, szczególnie w większych miastach. Liczba tego typu miejsc ciągle wzrasta, a umiejscowione są one w większości przypadków w obrębie galerii handlowych. Jedną z najpopularniejszych marek tego rodzaju jest H&M. Ubrania H&M odznaczają się różnorodnymi cenami, jak również rozmaitą gamą stylów Przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta jest niezwykle bogata, każdy z elementów ubioru występuje w bardzo wielu rozmaitych formach. W placówkach tej marki dostępne jest także obuwie. Kolekcja męska nie jest tak rozbudowana jak dla pań, wciąż jednak asortyment odzieży jest bardzo duży.

Spodnie
Asortyment spodni w punktach H&M jest niezwykle obszerny. Spodnie damskie H&M występują w wielu różnych stylach i modelach. Obecnie, zwłaszcza w ofercie dla pań, przeważają spodnie tak zwane rurki, czyli fasony o bardzo wąskich nogawkach. Są to zwykłe dżinsy lub spodnie materiałowe, o zróżnicowanym stopniu rozciągliwości. Ich kolory są niezwykle zróżnicowane, spodnie można kupić nierzadko w bardzo rzucających się w oczy kolorach. Jednym ze specyficznych typów, są spodnie dla kobiet w ciąży. Posiadają one dodatkowy elastyczny pas materiału, ułatwiający ubieranie kobietom w ciąży. Spodnie dla panów występują w paru głównych fasonach. Podzielone są na podstawie tych modeli, które posiadają nogawki rozszerzane, proste lub zwężane, a także stan wysoki lub obniżony. W kolekcji męskiej również występują spodnie dżinsowe oraz spodnie z materiału, na przykład sztruksowe.
Letnie spodnie od NIFE
Author: NIFE
Source: NIFE
Aktualnie bardzo popularne wśród kobiet są legginsy. W placówkach H&M można je dostać w bardzo szerokim wyborze, o rozmaitych deseniach i barwach. Legginsy H&M tworzą sporą część kolekcji dla pań. Niektóre modele wyglądają jak spodnie, czasami posiadają kieszenie. Wzory są bardzo zróżnicowane, od prostych geometrycznych, do których należą kropki czy paski, przez motywy zwierzęce, takie jak panterka czy zebra, aż po skomplikowan, wielobarwne desenie.

Dodatki
W placówkach H&M jest bardzo szeroki wybór akcesoriów. Są to między innymi torby i torebki, uszyte z wielu rozmaitych tkanin i w zróżnicowanych wielkościach. Dostępny jest również szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. W dużych ilościach reprezentowane są chusty, szale i apaszki lub czapki i rękawiczki, zależnie od aktualnej kolekcji i pory roku.