You are here

Home

Daj się skusić najnowszym trendom

Biżuteria diva na letnie dni
Author: Diva
Source: Diva
Buty, torebki, pierścionki, kolczyki, łańcuszki, sweterki to gadżety, wokół których kręci się kobiecy świat. W każdym kroju, bez względu na temperaturę goszczą na stopach, rękach, nadgarstkach i reszcie ciała wielu z nas. Jest to wynikiem po części z próżności jak i z naszego charakteru: ot my liche istoty, co sezon jesteśmy uwodzone i nie potrafimy odmówić licznym wspaniałościom uśmiechającym się do nas ze sklepowych wystaw.

I nie ważne czy duże czy małe czy długie, okrągłe, wkręcane, na każde świecidełko znajdzie się miejsce w naszych wciąż pustych komodach I choć nie wiem jak bardzo starałybyśmy zapełnić ich przestrzeń, to złośliwie wciąż dopomina się o resztę. Cóż poradzić na ten zew natury? Nic tylko wyposażyć się w pieniądz i ruszyć na kolejne podbój. Żeby nie zagubić się w tej dżungli luksusów sklepowego świata, omówię wam kilka rzeczy, które są koniecznością przyszłego sezonu.

Swetry: jak swetry to wyłącznie swetry zara. Marka proponuje grube swetry lub zwiewne sweterki idealne do spódniczek. Nadal popularne są te ze zwierzęcymi motywami. Sweter Zara to dobrany ciuch na każdą okazję. Jeśli jesteście fankami żywe barwy dominujący w tym sezonie burgund powinien was oczarować. Takie są właśnie nowe torebki zara: delikatny kształt sprawi, że są odpowiednie do każdej stylizacji. Zawrotną karierę robią torby shooper: bardzo duże, które potrafią zmieścić nasze wszystkie skarby. Pierwszorzędnie sprawdzają się w pracy i na weekendowych wyjazdach.

Na nogę nie ma nic lepszego niż botki mango. W zależności od tego, co kto lubi, w tym sezonie można wyszukiwać między zamszowymi botkami na koturnie a botkami z noskiem w szpic. Wśród wielu pomysłów marki, nie jedna kobietka wyszuka coś w sam raz dla siebie.

Całość ubioru muszą dopełniać oczywiście kolczyki. Kobieta bez kolczyków nie jest szykowna ani nie prezentuje się właściwie. Dlatego, drogie panie, jeśli w waszych puzderkach nie ma nic adekwatnego, zaraz marsz po kolczyki asos. ASOS ozdobi każdą kobietę. Chyba nie ma takiej, której nie podobałby się wyroby tej firmy: multikolorowe, perełki są bardzo efektowne. Nikogo nie pozostawiają obojętnym, dlatego są ważnym wykończeniem każdego stroju, dzięki którym będzie on niezwykły.


Author: Rufus