You are here

Home

Łączenie dodatków w czasie układania garderoby

Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu
Author: VeroStilo
Source: VeroStilo
Uniwersum ubrań nie jest łatwy i oczywisty w pojmowaniu. Ma się rozumieć każdy z ludzi stara się na wyczucie dopasować do otoczenia, choć to nie robi nas fachowcami w tej dziedzinie. Pokazy modelek, szalony showbiznes i imprezy związane z modą są raczej hermetycznym światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, raczej nie ogarnie z łatwością. Światy kreowane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom pokazywanym przez dziewczyny są raczej czymś abstrakcyjnym, jest to raczej wizja artysty, niż sztuka użytkowa. Licznych kreacji prezentowanych na prezentacjach mody nie można bez problemu nałożyć i pokazać się na ulicy, żeby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Projektanci mody, szczególnie ci najbardziej znani i uznani starają się zwykle ujawniać w pokazach swoje uczucia, wizje i skomplikowane przenośnie, bardziej niż dyktować nowe nurty w modzie.

Jednak w pewien sposób, niezrozumiały dla szarego zjadacza chleba, tworzą modę. Wskazują, czy danego sezonu będą popularne białe, czy czarne ubrania i te decyzje dziwnym trafem wdrażane są w życie. My za to, choć niewiele z tego nie rozumiemy, próbujemy się dostosować do reszty. Staramy się nie uchodzić za nadzwyczajnych, zarazem prezentując oryginalny styl. Zachować swój styl, a jednocześnie dostosować się do podyktowanych przez wielkie sławy trendów. Mimo że zdaje się to w takich okolicznościach niełatwe, jest całkiem łatwe do realizacji i to w całkiem zwyczajny sposób.

Potrzebującym stają z odsieczą nieźle znane i lubiane sieci z ubraniami, jakie w liczniejszych miejscowościach odszukamy zwykle w domach handlowych, a w mniejszych jako niezależne salony. Znajdziemy tam zupełnie zwyczajne, niezbyt krzykliwe propozycje ubrań i dodatki, szczególnie te, które tak pożądane są przez panie: dodatki do kurtek, spinki do włosów czy torby Zara, H&M czy Reserved to przykłady tego typu sklepów, które oferują całkowicie zwykłe elementy odzieży, ale dość mocno dopasowujące się panującym trendom w modzie. Torebki Zara i innych firm, a także wszystkie pozostałe propozycje tego typu sieci nie są krzykliwe, są praktyczne, eleganckie i gustowne, a nadal spójne z panującymi nurtami świata mody.


Author: Rufus