You are here

Home

Jaka moda będzie królować w roku 2014?

Pomimo, że do początku przyszłego roku zostało jeszcze parę miesięcy już dzisiaj można poznać interesujące opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swe modowe propozycje już teraz prezentują wiodące światowe firmy odzieżowe.

http://pewex.pl/kategoria/39-dodatki/filtr-kategoria+Skarpety.html
Author: Francisco Gómez
Source: http://www.flickr.com
Trendy 2014 (dobre źródło: markowe audiobooki.) zapowiadają, że modna będzie szkocka krata, która co jakiś czas jest przywracana na salony. Krata nie będzie dominować jedynie na koszulach. Projektanci będą mieli co do niej bardziej szersze plany. Na początku przyszłego roku, jak to z reguły ma miejsce jeśli chodzi o zimowe miesiące dominować będzie kolor czarny. Nie będzie w tym przypadku miała wielkiego znaczenia figura, czy wiek. Będzie ona obowiązywać każdego. Wedle niektórych stylistów mody bardzo dobrze odbierane będą nawiązania do lat 90-tych.Panie coraz częściej ćwiczą. Do tego niezbędna jest nie tylko dobra motywacja jak również chęć realizacji. Do każdej dyscypliny należy się stosownie przygotować też jeśli chodzi o sprzęt. Z pewnością w przypadku wielu dyscyplin istotne jest dobranie dobrego obuwia, które sprawi, że nasza aktywność będzie nie tylko przyjemniejsza, lecz także bezpieczna z punktu widzenia zdrowotnego. Trampki damskie są takowym obuwiem, które może doskonale pasować do aktywnego stylu życia. Są one wyjątkowo lekkie, dzięki czemu poruszanie się jest uproszczone. Trampki świetnie nadają się zarówno na bieżnię jak również na rower. Ich uniwersalność jest z całą pewnością jedną z ważniejszych zalet, które dobrze jest znać nim wyjdzie się na zakupy, w celu poszukiwania dobrego obuwia do uprawiania sportów.

Kupno złotych butów zawsze jest obarczone pewnym ryzykiem. Złoto jest to kolor, który wygląda w bardzo wielu sytuacjach dość kiczowato. Złote buty powinny być więc dobrane na tyle należycie, ażeby idealnie pasowały do naszego stroju. Buty w kolorze złotym możemy np. wybrać do sukni ślubnej. Nie jest to bardzo często praktyka, jednak trzeba przyznać, że jeśli buty zostaną dopasowane z gustem można liczyć na to, iż będą się prezentowały szalenie interesująco. Warto w takim przypadku jednak swój wybór skonsultować z kimś zaufanym bądź też ze stylistami, którzy posiadają bardzo dobre poczucie stylu.